Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti kutyatoknak kb mennyi...

Ti kutyatoknak kb mennyi jateka van?

Figyelt kérdés

Csak kivancsisagbol kerdezem.

Az enyemnek van 3 dblabda, 2db huzogato, 1eldobos labda, 1csipogos, frizbi, illetve amit megszerez maganak es szetragja: locsolócső, kanna, papucsok, cipők, farönkök (kisebb darabok),

Kb ezek vannak az en kutyamnak, nagytestu kutya de en kevesnek talalom, esetleg tudtok meg ajanlani h milyen jatekokat vegyek vagy keszitsek neki?



2018. febr. 27. 15:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egy rakás plüss. Nem játszik semmilyen játékkal, csak velem, de a plüssök nélkül nem nyugszik le.
2018. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

12 db madzagos labda, abból kettőnek már ideje volna nyugdíjba mennie.

Teniszlabdák, kettő (már) lyukas focilabda meg amit épp találnak.

Néha a tállal játszanak el, a tüzifát hurcolásszák, a locsolócsővel rosszalkodnak.

Plüssük volt babakorukban. Ahogy nőttek, szegénykéim ki lettek belezve.

Akkor dobtam egy hátast, amikor az egyik kutyunk szájába fogta a kisflexet (szakszerűen) és hívta volna játékra a párom. :D


Szerintem elég a kutyudnak ennyi játék. Azt nem írtad, hogy mindig elöl vannak-e, vagy egyet-kettőt kap egyszerre. Javaslom az utóbbi módszert. Így a rég nem látott játék az újdonság erejével hat és nagyon fog neki örülni.

2018. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. márc. 4. 19:06
 14/16 anonim ***** válasza:
8 db plüss, 6 különböző méretű és anyagú labda, köteles labda, húzókötél, és amit lefoglalt magának, 1 fél pár cipő és egy papucs, egy kispárna, pár ruhadarab és kartondoboz.
2018. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3, egy vontatókötél amit közösen használunk kötélhúzásra, egy labda ami szintén közös és még egy labda ami csak az övé
2018. márc. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2,5 éves ír terrier(inkább kergetőzünk, nem nagyon játékos) neki csak kötél játékai vannak, labdat hiába dobom nem elég izdi neki. Plüss kiesett mert szétszedi. Köteleket imadja cipelni, visszahozza, éjjel nappal dobálni lehet, nem unja meg.

10 hetes border collie rágó labda, strapabíró babajátek (kedvence, lapos takaró szerű maci) csipogó plüss csont, marhalábszár csont, néha rakok bele májkrémet stb. Mindkettő kutyinak van köteles labda. Most rendeltem puller karikát

A kötél játékokat én fontam régi pólóból, es keményebb, rágható csomók vannak rajta.

2019. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!