Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen frlszerelések kellenek...

Milyen frlszerelések kellenek egy kiskutyának?

Figyelt kérdés
Már van egy nagyon nagyon hosszú listám, tudni szeretném hogy kihagytam e valamit

2018. febr. 28. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird le ide, mit írtál a listára, így megírhatjuk, hogy mit hagytál ki! :)
2018. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A listám:

2 fém tál +1 utazáshoz

Fésű

Póráz

Nyakörv

Hám

Autóba csatolható "póráz"

Táp,konzerv,szalámi,jutalomfalat

Csonterősítő tabletta

Pléd autóba

Játék

Ház

Ürülékszedő zacsi

Clicker

Féreghajtó

Szerintem kb ennyi, de ha valamit kihagytam írjátok meg lécci :)

2018. febr. 28. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Fekhely :) plusz ami eszembe jutott az a törülköző.

Viszont tudom nem ezzel kapcsolatos a kérdés de a konzerv , szalámi nem a legjobb inkább egy jo minőség táp az bőven elég neki , a csonterosito tablettára nekünk azt mondta anno a doki ha jo táppal etetjük akkor felesleges :)

2018. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2018. febr. 28. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az időben mindenképp hozzácsatolnék egy vízhatlan kis kabátot hogyha kiviszitek ne ázzon-fázzon meg ebben a rossz időben, egyébként nem szükségszerű.

Bilétát is csináltathatsz neki a nevével és a telefonszámoddal. :)

2018. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
*Mármint ha kiviszitek pisilni akkor kell a kabát, gondolom nem az udvaron lesz amíg kölyök akármilyen fajta is legyen. :)
2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csonterősítő tablettának egyáltalán van valami haszna? Szerintem az helyett jobb lenne inkább a porcerősítő, öreg korában meg fogja hálálni! A clicker az elveim ellen van, szerintem az is felesleges, de ha így akarod tanítani, akkor legyen.


Amit én felírnék még a listába az a kutyasampon, feltéve, hogy tervezitek fürdetni és ha rövid szőrű fajta, akkor mindenképpen kell neki kabát, főleg most a -20 fokos télben.

2018. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, bővítem a listám :)
2018. febr. 28. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!