Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresztszalag szakadásra TPLO...

Keresztszalag szakadásra TPLO műtét árakat tudnátok nekem írni a Profiveten kívűl?

Figyelt kérdés
Egy műtéten már túl vagyunk ott és 300 ezer lett a vége a szövődmények miatt, ami nem a mi hibánkból történt. Most sanszos, hogy a másik hátsó lábát is műteni kell, mert abban is megnyúlt a szalag.
2018. márc. 7. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tudnék mondani egy helyet, de az az ország másik felében van. Érdekel így is?


Egyébként kifejezetten TPLO technikával akarod műttetni? Csak mert szerintem az alkalmazott technikát jobb, ha az orvos határozza meg a vizsgálatok alapján, ő mégiscsak jobban ért hozzá. Max. kifejted neki a véleményedet és akkor azt is figyelembe veszik. Ha távol van a műtős hely, akkor az is megoldható, hogy amit lehet azt helyben csináltok meg (röntgen, vérvizsgálat, stb.) és emailben konzultátok a "műtős hellyel", így csináltuk mi is.

2018. márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de olyan messzire nem szeretnénk vinni, mivel így is nagyon megviseli az utazás.A TPLO-t pedig ortopéd műtétekre szakosodott állatorvosok javasolták (már többel beszéltem). Mivel nagytestű (40 kiló), szalagpotló műtét ki van zárva. Mindenképp csontkorrekciós műtét kell, azok közül pedig a TPLO a legkorszerűbb.
2018. márc. 8. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!