Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek osszeszedtem mindent?

Szerintetek osszeszedtem mindent?

Figyelt kérdés

Júliusban kiskutya érkezik a házhoz. Tudom, nagyon messze van, de már nem bírok magammal a tenyésztőt meg nem akarom ilyenekkel zaklatni :D Most olvasom a pontos nevelesrol szóló könyveket. A felszereléseket próbálom összegyűjteni. Szerintetek minden megvan?

- Nyakorv

- Póráz

- Fekhely

- 2 tál (víz+kaja)

- Plüss játék (kutyának való)

- Kong rágó

- Rágóka (csont)

- Kötél játék

- Táp (majd a tenyésztő megmondja milyen)

- Állatorvos (ő intézi a fereghajtást, oltási program végét, útlevelet)

- Fésű (A tenyésztő már megmondta milyet)

- Kozmetikus a környéken



2018. márc. 9. 22:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És persze sok sok szeretet és szoba kennel
2018. márc. 9. 22:06
 2/16 A kérdező kommentje:
És szállító táska
2018. márc. 9. 22:20
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
De aranyos vagy!:)
2018. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Bár minden kutyagazdi olyan lenne, mint te. A lehető legjobb helyre fog kerülni az a kutyus! :) Szerintem minden fontos dolgot felsoroltál, nekem sem jut eszembe most semmi más.
2018. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megvan minden, legalábbis a legfontosabbak biztos. Megértem a lelkesedésedet teljesen :) Lehet tudni milyen kutyus lesz?
2018. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ^^

Úgy fél az ember, hogy kihagy/elfelejt valamit :D

Cavalier King Charles spániel lesz :)

2018. márc. 9. 22:46
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alapok megvannak, ha kell még valami azt utólag is beszerezheted. Egyébként én is hasonlóan összeírtam a dolgokat, hasznos tud lenni :) Sok sikert a kutyushoz!

Esetleg klikkert is beszerezhetsz, ha szeretnéd azzal tanítani, meg ugye jutifalit. A szárított marhatüdő nálunk nagy sláger, és még egészséges is :)

2018. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megvan minden. De azon se lepődj meg, ha majd valami banális dolog lesz a kedvence.

A mienknek is van mindene, de a sünlabda mellett a félig széttépett lábtörlő a kedvence.:)

2018. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem még egy kis vízhatlan esőkabátka jutott eszembe az esős és hideg napokra a sétára, bár nyáron még annyira nem jellemző de ősszel szükségetek lesz már rá. :)
2018. márc. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem. A zacskót kihagytad.
2018. márc. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!