Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhögés, meddig még?

Köhögés, meddig még?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken kezdte a kutyám ilyen kennel köhögés szerűséget, rohamokba jött rá, pl du egyszer aztán éjjel , szombaton kapott antibiotikumot meg szterodiot. Ahogy teltek a napok a köhögés sűrűsödött, úgy értem, hogy maga a jellege javult nem az a durva volt, hanem, csak így bufog, köhécsel, most harmadik éjjel is felkel már és elkezd köhögni, gyógyszere elfogyott, kapott tegnap még egy szteroidot, de most nem igazán veszek észre változást! Akinek köhögött a kutyája meddig köhögött?
2018. márc. 10. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Másik állatorvossal konzultálj, ill. csináltass egy vérképet.
2018. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most kapott spiropent hörgőtágítót, nem tudom máshova vinni sajnos nwm vagyok mobil 30 km re van olyan rendelő ahol fel vannak szerelve, de egyébként a dokink nagyon jó
2018. márc. 10. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérkép sürgősen, tüdőröntgen, sziv ultrahang
2018. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
5 napig kap spiropent reggel óta, azóta egyszer köhögött, ha letelik az 5 nap és visszatér a köhögés viszem egy felszereltebb rendelöbe
2018. márc. 10. 21:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébkébt teljesen jól van edzik, iszik, játszik, fut bár akkor "puffog" kicsit
2018. márc. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!