Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok az ügyeletes...

Mit tudtok az ügyeletes állatorvosi egyetemről? Mennyire vigyáznak a kutyákra?

Figyelt kérdés
Bent akarják tartani a holnapi ünnep miatt 24 órás ügyeletbe a kiskutyámat. Soha nem aludt még nélkülem. Tegnap röntgenezték, és rosszul reagált a bódításra. Éjszaka már jobban volt, de reggelre rosszul lett nagyon. Berohantunk vele az orvoshoz, és most várják a vérképet. Viszont 24 órás ügyelet. Rosszul vagyok, hogy vigyáznak e rá meg hogy hogy működik ott minden. Gépre kapcsolják, és jelez a gép ha gond van? Mit tudtok? Elnézést a furcsa fogalmazásomért, de borzalmasan féltem. Jelenlegi infúziót kap jól van magánál van, reagál külső tényezőkre, csak alszik! Előre is köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 14. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az István utcaira gondolsz? Jók, csak sajnos nagyon drágák. De tudom a kutya minden pénzt megér, és ne aggódj vigyáznak, figyelnek rá, nem ok nélkül akarják bent tartani.

Amúgy borzalmas, túl sok altatót kapott röntgennél? Az enyémet is bódították csípő röntgenhez, vénásan kapta, óvatosan adagolva a bódítószert, alighogy elaludt, vitték röntgenre, kb 10 percig aludt, utána valami injekcióval felébresztették, a saját lábán jött ki a rendelőből. Igaz, utána egész nap aludt itthon, azért rendesen kiütötte az a pár perces altatás.

2018. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő is saját lábon jött ki. És éjszaka egyre jobban volt,már sétált ki a konyhába a vizes tálat keresve. Aztán ma reggel nagyon rosszul lett. Ma is aludt fel fel nézett, de totál kivan a bódítástól. Nekünk is csípő röntgen volt. Hányt is. Remélem nagyon figyelnek rá!
2018. márc. 14. 15:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja és végül létszám stop miatt nem oda került, hanem gazdagrétre az ügyeletre. Azt mondták 24 óra muszáj most és állapotától függően lehet még pár nap javasolt. És igen minden pénzt megér!
2018. márc. 14. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vigyáznak rá! Teljesen normális, hogy most aggódsz. A vérképből még nem derült ki semmi? A vese és a máj bontja le az altatószert.
2018. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyád?
2018. márc. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül :'( látogatjuk naponta 5x 6x, de az orvosok sem tudnak mit csinálni nem tudják mi baja vanlesz. Infúziót kap tálálékot folyadékot meg fájdalomcsillapítót. Azt mondta az orvos, ha 48 órán belül nem reagál semmire, akkor altassuk el. Én meg megmondtam neki amíg egy negyed százelék esélye is van, és nem szenved, addig nem vagyok benne az altatásba!!!!!
2018. márc. 15. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Basszus :( Ez borzalmas :( De mi lehet a gond, miért nem tér magához? Mi volt a vérképén?
2018. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Magához tért!!!!!!!! :)

Felemelte a fejét, és a lábait is. Felállni még nem tud. Kb fél percig megtartotta a fejét, és visszafeküdt. Közben az ápoló pelust cserélt alatta, mert bepisilt. Ahogy felemelte a lábait azonnal felkapta a fejét és hátra nézett. Az orvos mosolyogva kiabált fel, hogy javulás van! :) holnap reggel 10re lehet bemenni hozzá. Kapott sok sok jóéjt kitartós és gyógypuszit éjszakára. Nem tudják megmondani mitől van. De az a lényeg, hogy jobban van.

2018. márc. 15. 20:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Vérképére annyit mondott az orvos, hogy nem vészes. Remélem holnap reggelre még jobban lesz!
2018. márc. 15. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hír! Innentől már csak jobban lehet, lassan kiürül belőle az altató! Gyors gyógyulást kívánok neki!
2018. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!