Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az összes kutyának ilyen...

Az összes kutyának ilyen pisilési szokásai vannak?

Figyelt kérdés

A kutyusom mindig ilyen pici adagokban pisil.

Van,hogy 4-5 különböző bokorba,apró adagokban.


Ezzel nem is lenne baj.

Csak,amikor este utoljára kiviszem,akkor mindig félek,hogy "nem jött ki minden",és este szorítani fog a hólyagja.


2018. márc. 17. 19:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Soha nem pisilt még be a lakásban.
2018. márc. 17. 19:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Hali,igen így szokták.Terület jelölés miatt.Megszokja,mennyi idős kutya?
2018. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ivartalan szukám van. Az első pisilés általában hosszabb, utána az egy órás séta alatt többször kevesebbet ereszt. S ja, jelölget ő is. Ne félj, kiereszti az adagját, egészséges kutya nem viszi haza :)
2018. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Még nincs 1 éves.

Kb 8 hetesen került hozzánk.

Nyáron kint volt szinte egész nap.

Télre viszont behozzuk.

Így kinti-benti kutya.


De most a téli időszakban keveset van kint,csak pisilni viszem ki szinte nap 4-5ször.

2018. márc. 17. 19:37
 5/11 A kérdező kommentje:

Eleinte mikor behoztuk a házba,akkor mikor kivittem egyben kinyomta szinte az egészet.


Most meg van amikor 10-15 percet várok és figyelem,hallgatózok a sötétben,hogy pisilt e vagy csak a fákról csorog a csapadék...

2018. márc. 17. 19:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha kell pisilnie, az első percben nekiereszti :)

Többször kihordod, beosztja az adagokat, nem sürgős neki, ezért jelölgeti a bokrokat.

2018. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy csak a kertben van kihordva a kutya?

Csóri, akkor azért élvez ki minden percet.

2018. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Eddig még csak a kertben volt.

De elég nagy a kert.


"Falun" lakunk,így még nem mertem kivinni sétálni,mert itt nem olyan,mint a városban,sajnos az összes kutya elkezd ugatni.


Volt olyan,hogy kiszökött a kapun mikor a szemetes toltam ki,na akkor nem lehetett megfogni,és teljes veszélyérzet hiányával barátkozott volna a szomszéd "medveölő" kutyával.

Bolognese,kistestű a kutyám,így féltem.

2018. márc. 17. 20:11
 9/11 A kérdező kommentje:

Azt viszont sosem jelzi,ha pisilnie kell,még sosem kaparta a bejárati ajtót,egyszerűen sehogy sem jelzi,hogy pisilnie kell.

Pár óránként kiengedem.

Ha jó idő van,akkor órákig kint van a kertben.


De ilyen rossz,latyakos időben nem szeretem,ha sokáig kint van,mert félek,hogy megfázik.

2018. márc. 17. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, mivel eleget van kiengedve, nem kell neki annyira, hogy egyből kiengedjem egy nagy adagot.

Ez idáig nem is baj.

Az viszont igen, hogy nincs sétához szoktatva és nem behívható, kiszalad a kapun és nem jön vissza, ha hívod. Ez egy rossz pillanatban az életébe is kerülhet. Célszerű lenne nevelni a kutyát.

2018. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!