Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti vennétek kuskutyát a Pure...

Ti vennétek kuskutyát a Pure Paws golden retriever kennelből?

Figyelt kérdés
Ez a kennel nekem nagyon tetszik, pont most születtek itt kiskutyák ami azt jelenti, hogy május júniusban már nálam is lehetne a kutyus, ami azért lenne jó, mert nyáron minden időmet rá tudnám fordítani és úgy tudom, hogy ebben az első két három hónapban nagyon fontos, hogy minél több időt rá tudjunk szánni. Ti vennétek innen kutyust? Ha nem akkor milyen kenneleket ajánlotok? Illetve aki vett innen annak mik a tapasztalatai a helyről? És ha valaki tud még megbízható, jó goldi kenneleket az kérem szépen írja le!

2018. márc. 25. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikusak oldal alapján,bár nekem a szőrösebb goldenek jobban tetszenek,mint a kan. Ettől függetlenül szép kutyáik vannak!
2018. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon aranyosak, ahogy bemutatkoztak a kutyák és bemutatták a családjukat:D

Én is szeretnék nemsokára, viszont árat nem találtam.

2018. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, az ár nem szokott kiírva lenni a honlapon mert ugye ez párosításoktól is függ.
2018. márc. 25. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
nem, én menhelyről vinnék
2018. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!