Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyvezett Golden Retriever kutya? Mi az ideális, elfogadható ár?

Figyelt kérdés
Még nem volt kutyánk a korábbiakban és azt ajánlották, hogy válasszunk Golden Retriever kutyát tenyésztőtől. Már pár kennelt felkerestem, kaptam ajánlatot 280.000 ft-tal és 350.000 ft-tal....én 100.000 és 150.000 ft között gondolnám az említett kutyus megvásárlását. Lehetséges ilyen áron törzskönyvezett Golden Retrieverkutyust venni?

2018. febr. 9. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kenneleket nézted? Ha a leghíresebbeket, mondjuk külföldi kannal való párosításokat nézted, akkor persze, lehetséges, hogy ennyibe kerül. Én a kisebb kenneleknél kérdezősködnék.
2018. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, olyan 250-300 körül, de nem tudom.
2018. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Hazai kenneleket néztem, köztük hivatalos Golden Retriver Kör által ajánlott kenneleket és egy másik honlapon találtam még listát az összes hazai kennelről. Akkor úgy néz ki nem tudok minőségi kiskutyákat venni 100.000-ért. Persze tudom hogy biztosan megéri az árát a kutyus, de ez rengeteg pénz :(
2018. febr. 9. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor ott vannak a harmadik által küldött oldalak, avagy a menhelyek és a fajtamentések. Rengeteg golden és golden jellegű kutya kerül be, fiatalabbak, pár hónaposak is.

Vagy összespórolod a kutyus árát, és pár év múlva veszed csak meg. Vagy én a helyedben elkezdenék kezdő(bb) kenneleket keresni.

2018. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Goldennél a reális ár tényleg olyan 200-250 ezer körül van. Ha nagyon nagy álmod egy ilyen kiskutya, akkor én a helyedben kicsit tovább gyűjtenék rá, és előbb-utóbb úgyis összejön rá a pénz.
2018. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj körbe, mert ha csak hobby célra kell, és van egy olyan kutyus ami hibás, (pl harapáshibás) akkor lehet h olcsóbban megkapod. :)Persze szerződésbe ilyenkor ivartalanítási kötelezettség van.
2018. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!