Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám véreset hányt és véres...

Kutyám véreset hányt és véres a széklete?

Figyelt kérdés
Ma reggelre a kutyám az egész konyhát teletette. Nagyon megijedtem, valaki segítsen! Júliusban lesz 3 éves, keverék kutyus. Kiskora óta szobakutya, részben szobatiszta.

2018. márc. 27. 04:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos
2018. márc. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Magadtól nem gondoltál erre?
2018. márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj fölötte és nézd ahogy lassan meghal....te hülye.

Nem jutott eszedbe hogy orvoshoz kéne vinni?

2018. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan várod hogy meghaljon? Ahelyett hogy elmennél orvoshoz...
2018. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg meghal... Szerinted?? Azonnal irány az orvos! Magadtól nem jöttél rá?!
2018. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, mi az,hogy RÉSZBEN szobatiszta? Nevelés el lett felejtve??
2018. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván eszembe jutott az orvos, csak a legközelebbi állatorvos 8tól rendelt, és hajnali 4kor nem volt jobb ötletem mint itt segítséget kérni. A részben szobatiszta alatt azt értem, hogy mivel lakásban lakunk, így csak akkor tudja elvégezni a szabadban a dolgát, ha elvisszük sétálni, munka mellett napi 1x jut rá idő, és néha ha nagyon kell neki akkor a lakásban leteszi.
2018. márc. 27. 21:48
 8/10 anonim válasza:
100%
Na, mi lett a kutyusoddal? Jobban van?
2018. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére jól van, még kis diéta, de rendbe jön. Mint kiderült, drága kisöcsém etetett vele valamit, amire a kutya szervezete nem úgy reagált ahogy azt gondolta.
2018. márc. 28. 20:45
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly, hogy naponta egyszer mehet le pisilni, amúgy meg szenvedjen a visszatartással folyamatosan? Jézusom. Miért kellett így kutyát vállalni. Egy 8 órás műszak mellett is simán le lehet vinni ugye reggel, munka után és alvás előtt. Nekem így is bűntudatom van, hogy a déli séta kimarad ilyenkor, dehát ez van. Ti meg a lakásba sz.aratjátok a kutyát. El se hiszem.
2018. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!