Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyának véres volt a...

Ha egy kutyának véres volt a széklete az el fog múlni amint azt eszik és iszik amit kell igaz?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 13:59
 1/8 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekel a válasz lehetőleg az adjon pontos választ aki biztosan tudja.

Előre is köszönöm a segítséget!

2018. febr. 10. 14:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi okozta a véres kakit, milyen kezelést kapott rá stb. Nyilván ha megszűnik a kiváltó ok (allergia? vírus?), akkor el fog múlni.

Állatorvos mit mondott?

2018. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta hogy nincs komoly baja és használjuk a Csepegtetőt ami megöli a bolhát és a kullancsot egyaránt.

Felnőtt kutyám van középkorú kan kutya tegnap előtt este ivott tehén tejet az én figyelmetlenségem miatt mert adtam neki belőle már nem fogok adni belőle az biztos mélyeket szuszogot de és látszólag rendbe jött így most már meg gyógyul magától igaz ?

2018. febr. 10. 15:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt telefonon mondta vagy ott voltatok és megvizsgálta rendesen? Nem értem hogy jön ide a bolha elleni csepegtető meg a tehéntej, egyik se okoz véres székletet, de el se mulasztja azt.
2018. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg nézte volt itthon
2018. febr. 10. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen de azért mert mégse vet egy céklát a kutyám el is múlt de ha neked nem evett semmi ilyesmit nagy baj lehet lehet babézia is a mamám kutyája is ebbe halt bele.
2018. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véres széklet bélgyulladásra utal amit a tej okozhatott amit általában antibiotikummal kell kezelni,szóval nem nem fog elmúlni,mivel már gyulladtak a belei.
2018. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os babézia a vesét támadja meg nem a beleket így véres VIZELET a babézia egyik jele,nem a véres kaki
2018. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!