Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki etet Panzi Fit Active...

Valaki etet Panzi Fit Active Next Puppy táppal?

Figyelt kérdés
10 hetes magyar vizslának keresünk új tápot. Érdekelne ki mit gondol erről a termékről, amit az egyik ismerősünk ajánlott, mert nem sokat tudunk róla, viszont elég szimpatikusnak tűnik ár-érték arányban. Van valakinek tapasztalata vele?
2018. márc. 27. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
A panzis dolgok eléggé rossz minőségűek. A "hús és állati származékok" tollat, vért, körmöt és esetleg egy pici húst takar. Ha leírod milyen árkategóriában keresel tápot, akkor tudnék írni párat. Hasonló árban van pl. a brit premium és a josera.
2018. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Panzi egy másik, hipoallergénnek mondott tápjával etettem, kifejezetten negatív tapasztalatom van vele. Fejlődésben lévő kutyának meg még annyira sem adnám.
2018. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Összetétel:

Hús- és állati származékok (bárányhúsliszt 25%, halhúsliszt 8%), vörös cirok, rizs, vörös áfonya, F.O.S., yucca mojave, glukozamin


Analitikai összetétel:

Nyersfehérje 28%, nyerszsír 16%, nyershamu 11%, nyersrost 1,7%, nedvességtartalom max.10%


Nem tűnik olyan szörnyűnek, elvileg GMO mentes is, ezért voltam rá kíváncsi főleg. Igazából nem az ár lenne a lényeg, hanem, hogy mindent megkapjon, amire szüksége van a fejlődéshez. Szóval, ha valaki ajánl valamit azt megköszönöm.

2018. márc. 27. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Platinum vált be. A kutya szőre szép fényes lett, energikusabb lett az átlagnál. Csak ajánlani tudom! :)
2018. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk fosott tőle a kutyánk, még másik táppal felesben bekeverve is.
2018. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!