Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya könyökén egy csomó....

A kutya könyökén egy csomó. Kell aggodnom, hogy daganat?

Figyelt kérdés
A kutyusom könyöke kb egyik napról a másikat feldagad ping-pong labda nagysagura. Tudjátok ott ahol amúgy is ki szokták könyökölni. Eleinte olyan volt a belseje, mintha folyadek lenne benne. Most mintha kisebb lenne, de keményebb. Felhivtam a dokit, aki azt mondta, hogy varjak vele, ez gyakori a kutyaknal a konyokoles miatt és lelohadhat magától. De egy ismerősöm azt mondta, hogy vigyázzak, mert siman lehet daganat. Volt mar valaki hasonló helyzetben? Mivel kisebb lett abban reménykedek, hogy elmulik magától.
2018. ápr. 11. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Siver doki válasza egy ugyanilyen kérdésre:

" A könyökbursa, egy " lökhárító" a kutyusok könyökén. Ha a kutya solkszor ledobja magát, úgy fekszik le, a könyök nyálkatömlője gyulladásba jön, túltermeli a váladékot.

A műtét előtt meg szoktuk próbálni localisan adagolt steroid inj. adásával és pár nap után a bursa részleges lecsapolásával, amit néhány naponta megismétlünk."

2018. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni, de én a helyedben lehet hogy kikérném más orvos véleményét is..
2018. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!