Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutya csomós szőrével...

Puli kutya csomós szőrével mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Befogadtam egyet. Valaki kirakhatta itt a főutnál. Úgytűnik már úgyse szabadulok tőle hát nem ártana rendbe szedni.
2018. ápr. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

el kell vinni kozmetikushoz és ő lenyirja :)


de otthon is próbálkozhatsz, csak az valószinűleg kevésbé lesz esztétikus

2018. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz kellene vinni. Valószínűleg megnyítja. Úgyis jön a jó idő, nem baj, ha rövid lesz a szőre.

Egy ilyen nyírás-fürdetés nem szokott sokba kerülni. Jobban megéri, mint otthon órákig vacakolni vele.

2018. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is fogadtam be puli keveréket, csomókban állt a bunda, össze volt ragadva teljesen.

Se fésülni, se fürdetni nem lehetett, így hát lenyírtam kopra(nem kopaszra, hanem ilyen pár milliméteres kop szőre lett, mint az amstaffnak pl), azután fürdettem meg és azóta rendszeresen ápolom neki.

Egyébként javaslom adj neki lazacolajat, olajos halat vagy tojássárgáját heti párszor, attól szép fényes lesz a bundája és gyorsabban regenerálódik.

2018. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kell nyírni, jobb is lesz neki úgy a nyáron, télre pedig meg fog nőni.

Én minden évben viszem a pulimat nyíratni kozmetikushoz. Sokka jobban érzi magát, ha nem lóg a szemébe a szőre és nem kell a rasztáit maga után vonszolnia.

2018. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2018. ápr. 11. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!