Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szoba kutya nem hullajt...

Melyik szoba kutya nem hullajtja leginkább a szőrét, és csak minimálisan kell foglalkozni a szőrével?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kínai kopaszkutya. De abból sem a powder-pamacs változat. :D
2013. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én ugy hallottam, hogy az uszkárok, és a yorkshire terrier. mondjuk az ő szőrét gondozni kell.
2013. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem havanese-tacskó keverékem van ő egyáltalán nem hullatja a hosszú szőrét.A szomszéd westije sem csak ha már nagy a szőre és nem viszik kozmetikushoz.

Rövid szőrű kutyás szomszédoknál viszont van baj rendesen.:D

2013. júl. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kopasszal csak az a baj, hogy hetente fürdetni kell. :)

A uszkár valóban nem hullajtja, viszont hetente kefélni kell és 2 havonta kozmetikushoz vinni.

Sok rövid szőrű kutya van akinek nem kell nagyon foglalkozni a szőrével, de hullajtani mindenképpen fogják.

2013. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bichonok,yorki,uszkár-nekik a szőrük rendszeres ápolást igényel,de cserébe nem lesz szőrős a lakás :)


bár ha 2-3 naponta nincs 20 perced,hogy kifésüld őket az elég gáz ,ez abszolút nem sok... 2 havonta fürdetni kell..

kozmetikába kell járatni őket évente többször is.


választhatsz:

-minimális szőr ápolás,de szőrős lakás

-több foglalkozás a szőr ápolással,de nem lesz szőrős a lakás

2013. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9:49-es vagyok

2 naponta úgy is takarítanod kell ha rövid szőrű kutyát választasz..

Sok kutyás ismerősöm van akik nem akartak szőr ápolással foglalkozni és rövid szőrű fajtákat választottak,2 naponta takarítják a lakást,hiába a fésülés és furminátorozás hullik a kutyáknak a szőrük..

Amikor kérdezték,hogy én mennyit takarítok dobtak egy hátast :D

hetente 1x van nálunk takarítás,porszívózás és felmosás.

a kutyákat 3 naponta kifésüljük (2 bichonunk van)

Olyan mintha nem is lenne kutya a lakásban.

Én öszintén jobban szeretek 2-3 naponta 15-20 percet foglalkozni a kutyám szőrével,minthogy 2 naponta takarítsak és kb meg se látszódna,mert rövid szőrű kutyáknak olyan a szőre,hogy beleragad mindenbe!

2013. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szüleim törpe pincsert tartanak. Nagyon jó kis szőre van! Szinte egyáltalán nem hullik, nem nagyon szoktunk látni sehol szőrszálat (egy fehér takaróval van lefedve a kanapé, amire fel szokták engedni, még ott is csak elvétve látjuk a fekete szőröket). Még a fésülgetést se kell túlzásba vinni, abszolút öntisztuló, gyönyörű fényes bundája van és semmi gond nincs vele.
2013. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!