Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám alsó nyak részénél...

A kutyám alsó nyak részénél van duzzanat és ahogy tapogattam nem puha hanem kemény. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Minap vettem észre hogy a nyakánal (torok részénél) van egy duzanat. Ahogy tapogattam kemény és nem az a puha. Keverék kutyáról van szó. Mi lehet a próbléma? (Hgye nem rákkal kapcsolatos dolog?)

2018. ápr. 14. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában nyirokcsomó gyulladásnál van ilyen. Valami fertőzést szedhetett össze. Ajánlatos lenne a doki, mert könnyen nőhet a duzzanat és elzárhatja a légcsövét is.
2018. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy falun élünk és az az orvas akinek beletartozik a körzetébe nem a legjobb orvos. Múltkor ki herélt egy kecskét meg 3 malacot és abból 2 malac belehalt és a kecske is....
2018. ápr. 14. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy a kutya most rendesen eszik iszik és jó kedvében van néha szokott tüszenteni.

Arra mennyi az esély hogy ez a betegség magától eltünik vagy abba marad. Ezt most nem azért írtam mert nem fogom elvinni dokiihoz csak kérdem

2018. ápr. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!