Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe pincsernek adhatom ezt...

Törpe pincsernek adhatom ezt 8 hetes korától?

Figyelt kérdés

[link]

És kb meddig lesz neki elég?



2018. ápr. 17. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

add

etetési útmutató alapján ki tudod számolni

2018. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem lesz tőle vélhetően, de én az első hat hónapban inkább kifejezetten kölyöktáppal etetném, és ez Joseránál a Kids, nem a Junior. Olyan kevés kell belőle egy nap egy kis pincsernek, hogy nem olyan eszeveszett beruházás, és az első hónapok nagyon fontosak fejlődés szempontjából.


Az etetési útmutató irányadónak jó, én Joserában nem vagyok otthon, de az Acanás ajánlott tápmennyiségtől az én pincserem nem volt elragadtatva, még a másfélszeresétől sem hízott egy grammot sem.


80-100 gramm amúgy egy napra, itt a prospektus:

[link]


Szóval ez a 20 kiló naagyon sokáig elég.

2018. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ez egy elég nagy szemű táp. Próbáld meg előtte valahol megnézni, hogy milyen. Mert ha túl nagy akkor egy kölyök törpe pinscher nem igazán fogja tudni megenni.
2018. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Royal Canin kölyök változatát ajánlom.
dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!