Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos Németjuhász?

Menszi kérdése:

5 hónapos Németjuhász?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kislányom, mikor a kutyussal belemelegednek a játékba a kutya elkezdi harapdálni ráugrik a hátára. Velünk is ez van persze de mi még erősebbek vagyunk le tudjuk állítani.És nem is durván harap hanem játékosan! Tudom hogy le kellene tiltani a kutyát meg hogy csak játszik de a kérdésem hogy hogyan?

#kölyökkutya #harapdos
2018. ápr. 17. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Rászólsz; odamész és kizökkented; elzavarod ha bedurvul, stb. De először is arra menj rá, hogy magatokon legyen meg, hogy bármennyire is bepörgetitek, nem válthat át durva játékba.
2018. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊Nagyon próbálkozom az is baj különben hogy a kislányom is ilyen pörgős figyelemfelkelő személyiség.A kutya inkább a férjemre hallgat de én vagyok vele itthon tehát muszály hogy rám is hallgasson legalább alap szinten.6 hósan tudom suliba vinni remélem ott azért tanulok hasznos dolgokat,mert a rászólás nem igazán segít max ha elhúzom onnan .
2018. ápr. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!