Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne rágja szét...

Mit tegyek hogy ne rágja szét a pórázát?

Figyelt kérdés

A kutyáknak ebben a hónapban már a negyedik pórázt vettem! A flexit, fixet szét rágta séta közben. Vettem láncosat azt elragta a bőr részénél. Most pedig a bőrt is szét rágta!

Mit tudnék tenni?

( Amerikai Akita 1 év)



2018. ápr. 17. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédom kutyája is játszott a pórázzal séta közben, kölcsönadtam nekik egy hámot és úgy nem rágta a pórázt, mert talán nem zavarta annyira, hogy a látóterében van.


Természetesen lehetett volna róla simán tiltani is, nekem pár perc gyakorlás után már normálisan sétált a kutya, de a szomszédom valahogy nem volt ebben kompetens(rosszkor rossz jelzéseket adott a kutyának), de a hám bejött, ők is vettek egyet és azóta normálisan tudnak sétálni a kutyával :)


kutyasuli is amúgy pont jó lenne erre a problémára.

2018. ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél lánc pórázt,de rendeset aminek csak a fogó része bőr nekem is olyan van azóta nem rágja és tedd el ha nem használjátok.
2018. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk neveld?

Tiltsd le, ha elkezdi rágni.

2018. ápr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Volt hámunk! Az se jött be. Igazán akkor rágja miközben nem figyelek megállok egy 3percre vagy befutók gyorsan a boltba!

2018. ápr. 18. 14:14
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Gondoltam rá de nagyon vékonyak vannak a mi közelünkben lévő boltban! Egy Akita semmi perc alatt szét szakítása!

2018. ápr. 18. 14:16
 6/8 A kérdező kommentje:

#3

Nevelve van! Minden alap parancsot, trükköket tud! És kutyasulisak vagyunk! Alap vizsgával rendelkezve!

2018. ápr. 18. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a csudiba tudja séta közben szétrágni? Nem vagy ott? Nem tudsz rászólni? Nem értem....
2018. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 első válaszban elmondtam 😉
2018. ápr. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!