Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy akárhányszor...

Miért van az hogy akárhányszor megsímogatom a kutyát mindig pisil?

Figyelt kérdés
Egy 3 hónapos Német juhász kutyáról van szó!!

2018. ápr. 20. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt.Fél vagy izgatott vagy behódol.
2018. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De ez nem probléma? Lehet van valami ellenszere?

Köszi a gyors választ!!!

2018. ápr. 20. 09:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt egy kobór kutya csinálta akit befogadtunk és sosem volt senkije akkor volt 5 hónapos és izgatott volt de egy idő után elmúlt.Megszokta hogy itt szeretve van és nem bántják.Csak simogasd és tudja majd kontrollálni.

Mennyi ideje van veled?


De ha nem múlik vidd el orvoshoz nehogy valami betegség legyen.

2018. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint 1 hónapja van itt!
2018. ápr. 20. 09:55
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak már most kezdek félni nehogy valami betegsége legyen!
2018. ápr. 20. 09:56
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a félelem jele. A miénk is eleinte bepisilt, amikor kölyökként hozzánk került.
2018. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Pedig még soha nem vertem meg annyira! v

Volt hogy rácsaptam a fenekére de szerintem ez a nevelés miatt belefér!

2018. ápr. 20. 09:59
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
"annyira". Ez szép. Valószínűleg nem lett rendesen szocializálva kis korában, ezért nem bízik benned. Foglalkozz vele sokat, adj neki időt hogy magától közeledjen és pozitív élményeket társítson hozzád. Ha csak simogatásnál pisil be nem betegség, hanem a félelem, bizalmatlanság jele, és ha türelmes vagy el fog múlni. Persze ehhez alap feltétel, hogy ne verd meg soha, EGYÁLTALÁN. Egy 3 hónapos, nálad jóval gyengébb állatról van szó, nem értem mégis mi lehet a célod ezzel. Nevelni nem megfélemlítéssel, hanem következetességgel kell.
2018. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "annyira"??
2018. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az "annyira" szót úgy értettem hogy pl: amikor majdnem megölte a macsakát akkor akkor kapott 1szer egy fenekest de van annyi eszem hogy nem ütöm fölöslegesen az állatott mert amugyis a szívem szakadna meg érte!
2018. ápr. 20. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!