Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenleg aktív Dobermann...

Cs:go double kérdése:

Jelenleg aktív Dobermann kennelt ismer valaki?

Figyelt kérdés

Olyan dobermann kennelt keresek ami jelenleg is "működik" mert amiket en neztem kb 2015 körül megszűnt az aktívitásuk.

Es ha tudtok olyat mondjatok ahol a közeljövőben terveznek almot.



2018. ápr. 21. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Perlanera
2018. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Kleopátra Dobermann kennel úgy tudom még működik, de jelenleg azt hiszem nincsenek kölykök. FB-n érdemes érdeklődni, hogy mikorra terveznek almot.
2018. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Május 12-13 klubkiállítás lesz Pesten a Rákosmenti kutyaiskolán. ha lehetőséged van, oda érdemes elmenni.
2018. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget+
2018. ápr. 22. 06:58
 5/16 anonim ***** válasza:
facen vannak magyar dobermannos oldalak, ott érdeklődj az aktiv kennelekről.
2018. ápr. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanebben a cipőben járok, mint te :)

Ashanti, GoodHead, von Fundoklia Beauty működik, utóbbinál most van alom, ha jól tudom még vannak eladó kölykök. Elvileg KOD is tervez almot mostanság. Én a Perlanerát és a von Pressillát is esélyesnek látom, egy emailt megér.

2018. ápr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Von Ashanti, Di Caresi, Di Modello, Kleopátra, Von Pressilla, GoodHead, Tom dober, Von Kárpátia, Tahi Réme, De La Scytha, Di Villa Amulett, Perlanera, King of Darkness, Köd Hegy, Von Morosso, New SaxonDi Villa Scala
2018. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, FB: Barátunk a dobermann csoport, ott is érdeklődhetsz
2018. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, abból ott mindig cirkusz lesz:)))
2018. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A Leider van de Roedel kennelben is van most alom, és vannak még eladó kiskutyák.

Egyébként nem csak a kérdezőnek, hanem bárkinek, aki a későbbiekben rátalál erre a kérdésre:

Ha nem találtok a neten rendszeresen frissített honlapot, akkor se adjátok fel a keresést. Az, hogy egy tenyésztő utoljára 1-2-3 éve tett fel új információkat a kutyáiról, még nem jelenti azt, hogy már nem aktív. Csak lehet hogy "átköltözött" facebookra, vagy valami miatt már nem foglalkozik a honlappal (ez gyakran neves kenneleknél fordul elő). Ha találtok egy szimpatikus kennelt, minden esetben érdeklődjetek emailen, telefonon vagy fb-n. Minden tenyésztő szívesen válaszol a kérdéseitekre és segíteni fog.

2018. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!