Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai akitának kullancs és...

Amerikai akitának kullancs és bolha ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg frontline combot használtunk. Meg is vagyok elégedve vele meg nem is. Szeretnék valami "komolyabbra és megbízhatóbbra" váltani.

Nyakörvből néztem a Forestot, csak nem tudom, hogy a vastag aljszörzet, vastag bunda mellett is használ.

Spot on-ból vectra3d néztem.

Válaszokat előre is köszönöm!


2018. ápr. 22. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az én akitám Bravectot kap, teljesen meg vagyunk elégedve, eddig még élő kullancsot nem találtunk benne. E-mellé séták elején használunk 4 órás sprayt.
2018. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Geránium csepp töményen használ és meleg idején lefürdetés meg úsztatás . Profi tápok hatóanyagai segítik a a távoltartásukat . Az ultrahangos dolgok nyakörvek nem hatékonyak .
2018. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi vectrát használunk, soha egy kullancsot sem találtam
2018. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bravecton is gondolkodtam, de nagyon sok rosszat is olvastam, hallottam róla. Nem tudnám nyugodt szívvel adni neki.

Vectra 3D lesz a nyerő számunkra.

Frontline combo mellett sem volt bolha benne, kullancs kiesett belőle. Nyakörv az ami szerintem necces lenne, mert annyira vastag az aljszörzete, hogy nem érintkezne rendesen bőrrel.

2018. ápr. 22. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyakörv dupla bundájú kutyának semmiképpen nem jó. Tabletta vagy csepp inkább. A gerániumolaj nagyon kevés a kullancs elleni védelemhez.
2018. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!