Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Duoband bolhanyakörv kutyáknak...

Duoband bolhanyakörv kutyáknak? Ezt ajánlották a boltban, de féltem a kiskutyám.

Figyelt kérdés

[link] Errő a nyakörvről szeretnék kérdezni. Ma vettem meg a 4 hónapos francia bulldog kiskutyámnak. (A kutyás boltban ezt ajánlották erre a korra) Elolvastam a doboz hátán lévő szöveget is, aztán felhelyeztem a kutyusomra ahogy elő volt írva. Viszont olyan erős kellemetlen szagot bocsájt ki hogy ha az ölemben van vagy a közelemben pár percnél tovább nem bírom elviselni.. De szegény bújna, és jönne hozzám mindig.. a szívem szakad meg de elviselhetetlen az a szag.. Mikor kivittem a dolgát végezni összeszedett pár bolhát és állandóan vakarózik.. Macskáknak is vettünk már (igaz más fajtát) de az fele ennyire nem volt büdös.. Ha valaki használta már ezt a terméket, kérem írja le a véleményét, tapasztalatát róla. Megéri rajta hagyni? Előre is nagyon köszönöm!

Ui: A boltban azt mondták hogy jobban ajánlják mint az ampullát.



2017. szept. 3. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem foresto nyakörvet vesztek neki? Ez nem ér semmit, dobjátok ki!
2017. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb fajta, amúgy gondolj bele, ha Te ennyire érzed a szagát és Neked ennyire elviselhetetlen. Nos a kutyáknak sokkal jobb a szaglásuk, Neki milyen rossz lehet.

Ha nyakörv, akkor: Foresto vagy Killtix esetleg Scalibor.

Ha spot, akkor: Advantix vagy Frontline.

2017. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat és tanácsokat! Megfogadom őket! Ma reggel le is vettem róla és megfürdettem. Utána már velem aludt! :)
2017. szept. 3. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez semmit sem ér.

Ha ragaszkodsz a nyakörvhöz akkor: Foresto, Killtix, esetleg Scalibor. Csak ez a három ér valamit.

A cseppek nagyon jók, de ott is a minőséget nem az árat kell nézni. Kiváló cseppek: Adventix, 3D Vectra

2017. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!