Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

S. O. S. kérdés! Az alábbi cikkben szereplő kutyát, akit Hevesen kínoztak, melyik menhelyre vitték? Apám azt mondta, ha megtalálom hova vitték, esetleg egy telefonszámot, akkor - ha nem fogadták örökbe - örökbe fogadnánk. (? )

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, állatkínzás, örökbefogadás, Heves megye, Heves, szeretet, mentés, keresés, brutalitás

2018. ápr. 24. 20:23  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Jó szíved van,ez nagyon kedves gesztus lenne. De azt a menhelyeken is elmondják,hogy sajnálatból semmiképp se fogadjunk örökbe,az se nekünk sem a kutyusnak nem jó hosszútávon!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/11Időpont 2018. ápr. 25. 09:27 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha megtámadták a kutyámat (kicsit megszaggatták), és kaptam a támadótól telefonszámot, kifizettethetem az orvos költségeit?
Mobilon telepítettem a viber alkalmazást. Ha ugyanezt a telefonszámot felhasználva tableten telepítem a vibert akkor a viber névlistában szereplő ismerőseimnek kiadja, hogy másik...
Szerintek az RTL-en, a Farmban szereplő kutya, Kongó milyen fajta lehet?
Milyen fajtájú kutya a FrontlineCombo Parastop! Plakátján szereplő kutyus?
Milyen fajta kutya a képen szereplő?
Nokia 301 telefon csak a telefon sim kártyájára rögzített névjegyzékben szereplő személyeknél hívás esetén csak a telefonszámot adja ki, a személyek nevét nem. Mit lehet tenni,...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!