Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig élt a legidősebb...

Hány évig élt a legidősebb kutyátok?

Figyelt kérdés
És milyen fajta volt?
2018. ápr. 25. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
11,5 év, újfundlandi. Az állatorvos szerint az náluk matuzsálemi kor (az utolsó évben ízületi fájdalmai voltak, de már kezelést nem tudtak neki adni, csak fájdalomcsillapítókat, és akkor mondta a doki.)
2018. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

14évet. tacskó keverék

Sajnos a kezelések ellenére áttétes lett így el kellett altatni mivel már fel sem kelt, és minden kijött belőle ami csak lehetett :(

2018. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anyukam kutyaja volt, akkor kapta amikor en szulettem, 22 evig elt! Yorkshire terrier volt.
2018. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
tacsi keverék szuka 17 évet élt, az oltásokon kívül sosem volt orvosnál, nem volt beteg. Egyik nap elaludt és sosem kelt fel. Én 10 évvel fiatalabb vagyok nála, kicsi voltam mikor elpusztult.
2018. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!