Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen hirdetés? Majmot...

Ez milyen hirdetés? Majmot kínálnak, malamut fedeztetés címszó allatt?

Figyelt kérdés

[link]

Ráadásul nem is összefüggő mondatokban írják a szöveget. Ez nem törvény ellenes? Vagy pont ezért van "Alaszkai malamut fedeztetés" alá rejtve? Vagy csak kamu lenne?


2010. jún. 13. 16:14
 1/6 Akiteki ***** válasza:
idióta szaporító, azt sem tudja hogy néz ki egy malamut
2010. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Istenem mennyi nem normális ember van, ezek külföldiek, (fordítót használtak), szerencsétlen majmok, hogyne lenne törvényellenes,csak nincs aki kinyomozza, sajnos.
2010. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most rákerestem, és találtam egy kérdést, ahol ugyanezt kérdezték, csak amikor én írtam nem dobta ki, mert a szöveg. Az illető venni akart, csak utána linkelte be.

hihetelen, hogy szegény majmokat csak úgy odadják.

2010. jún. 13. 16:21
 4/6 Akiteki ***** válasza:

Ja, a szöveget el sem olvastam.

Tényleg, nálunk tilos majmot árulni. Tartani csak külön engedéllyel.

2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

* mert más a szöveg...akart lenni.

Most gondolkodom, hogy írok neki, kíváncsi vagyok mit írna, honnan hozzák, mennyibe kerül. Csak nem merek. :D

2010. jún. 13. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez is ugyanolya kamu külföldi hirdetés, mint a yorki kutyás, vagy a lovas hirdetések. Google fordítóval lefordítják a célnyelvre a hirdetést és sűrű nézett oldalakon feladják. Általában az a szöveg, hogy ingyen adja, te csak fizesd ki előre a szállítást egy bankszámlára. Egy ismi végig levelezte kíváncsiságból a dolgot egy lovas hirdetésnél, bár tudtuk, hogy kamu.
2010. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!