Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Happy Dog Neuseeland és...

A Happy Dog Neuseeland és Toscana tápokkal mi a tapasztalat? Bevált? Szeretik a kutyák?

Figyelt kérdés

Van egy csivavám és egy mopszom, nekik szeretnék tápot választani.


A csivava 7 éves, mozgékony, kimondottan formás (nincs rajta semmi felesleg). A csirkés tápokat nem bírja. Neki a Mini Neuseeland tápot néztem ki.


A mopsz 5 éves, ő is sokat mozog, de hízékony (fajtához híven), szóval valami zsírszegényebb eledel kéne neki. A Mini Toscana jó választás lehet? Azt írják csak 7% zsír van benne. Az jó arány?


2018. ápr. 29. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akitának adtam, az energiájával nem volt gond, de sokat és büdöset kakilt és a szaga sem volt jó. Bár szerette de mi inkább váltottunk
2018. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt gond egyikkel sem, a Neuseelandot csak kipróbáltuk, a Toscanaból pedig két nagy zsákkal is megetettem. Bár én a nagykutyás változatot etettem, de a kicsi sem lehet sokkal másabb.
2018. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt etettem, szerintem nagyon jó tápok.


A csivavának tökéletes a bárányos, a mopsznak meg jó lesz a Toscana, mert annak kisebb a kalóriatartalma.


Most az én kutyám is Toscana tápot eszik, a 7% zsír mondjuk szerintem kicsit kevés. Én hétvégente főzök neki valami zsírosabbat is (farhát, szív, egy kis máj) viszont akkor amellé nem kap szénhidrátot. Szerintem így optimális neki.


A Happy dog supreme tápokat általában szívesen eszik a kutyák, az enyém ugyan mindent megeszik, amit elérakok, de ezeket kimondottan imádjav (tacsi-bull mix). Előző kutyám nekem is csivava volt és ő is szívesen ette ezeket, pedig nagyon válogatós volt.


Kutyám szőre szép tőlük, kevesek kakil, a táp illata meg szerintem kimondottan kellemes.

2018. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!