Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok neki emberi hányáscsil...

Adhatok neki emberi hányáscsillapítót és hasfogót?

Figyelt kérdés
9 hetes, 1 órája kezdett hányni de kb 5x és a hasa is ment 3x. Injekciós fecskendővel adtam neki vizet de nem marad meg benne.

2018. máj. 4. 20:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%

9 hetesnél, ha nem marad meg benne a folyadék, igen sürgősen orvos kell, mert gyorsan kiszárad.

Sajnos, valahogy mindig a legrosszabbkor lesz beteg a kedvencünk.

Ügyeletet keresel és elviszed a kutyát hozzájuk.

2018. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Vidd ügyeletre a kölyköt, mert kiszárad, az orvos add majd neki való gyógyszert.
2018. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt kutyád lenne, ajánlanék állatnak is adható hasfogót, de egy 9 hetesnek semmit nem szabad adni. Vidd orvoshoz, mert kiszárad.
2018. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%

Soha ne adj neki ember gyógyszert mert csak ronthat a helyzeten! Azonnal keresd meg a legközelebbi ügyeletet mert garantálom hogy ha nem teszel semmit holnap ilyenkorra már elviszi...

Egyébként mióta van nálatok? Hány oltása van? Hányszor lett féreghajtva? Milyen tápot adtok neki? Gondolom azt amit a tenyésztő adott, mert a tápváltás is okozhat lágy székletet de nem ilyen hányást és hasmenést. Ez inkább olyan mint a parvo de ne legyen igazam...

2018. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Bubuka508 ***** válasza:
91%
Állatnak soha ne adj embernek való gyógyszert, mert más a hatóanyaga, más adag kell neki stb., bele is pusztulhat. Minden esetben fordulj állatorvoshoz!
2018. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Nálunk az egész megyében nincs ügyelet nost néztem meg.

Az állatorvost aki oltja hívtam,de ki van kapcsolva.

Ráadásul nem is az én kutyám. Kistesómé,csak ők nincsennek itthon.

Első kutya,nem tudom mit csináljak?! Nagyon félek,hogy meghal :(

Normaflor?

2018. máj. 4. 20:20
 7/36 A kérdező kommentje:

Tényleg a tenyésztő segíthet? Felhívhatom ilyenkor?

Igaz ő messze van de valamit hátha tud mondani.

2018. máj. 4. 20:23
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

NEM JÓ!

És minden megyében van ügyelet, nincs olyan hogy nincs. Mondd meg a megyét és keresünk ügyeletet, nem kell kifogásolni. És hiába kistesódé, ha nem akarod hogy meghaljon (márpedig meg fog ha nem viszed ügyeletre) akkor igenis tenned kell valamit.

Nagyon úgy tűnik hogy arra hajtasz hogy beadhass neki valamit és ne kelljen elvinni, mindjárt jön a többi kifogás hogy csak 12 éves vagy és nincs autó a szüleidet nem érdekli stb, mindig ez van...

2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj a többi kérdésre is amit feltettem, mikor hoztátok el, hány oltása van, hány féreghajtás, milyen tápot eszik és ugyanazt eszi-e amit a tenyésztő etetett.

De a tenyésztő nem váltja ki az állatorvost, oda akkor is el kell vidd.

2018. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki emberi gyógyszert +nagyon kicsike orvos kell neki még ma
2018. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!