Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak azt olvastam,...

A kutyáknak azt olvastam, hogy jobb a házi koszt, mint a táp. Igaz e ez, és egy 8 hetes kutyának mi a legjobb ennivaló?

Figyelt kérdés
2018. máj. 7. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A minőségi, magas hústartalmú táp.
2018. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol olvadtad Te ezt? :o

Maximum a kutyának főzött "házikoszt" , amit nem így hívnak az jó kutyáknak. Fűszer, és minden egyéb nélkül.

8 hetes kutyának vagy főzöl husit minden szirsz@r fűszer nélkül, vagy minőségi kölyök táppal eteted. Kettő közül válassz, ha egkészséges kutyát szeretnél.

2018. máj. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Én még sétáló dinoszauruszokat is láttam a tévében, és varázslókról, meg csodatevő, beszélő messiás oroszlánról is olvastam...

Már hogy lenne jobb egy ragadozónak az a táplálék, amit mindenevők (az emberek) esznek, mint a ragadozóknak kevert táp?

2018. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

A házi koszt a lehető legrosszabb menü egy kutyának.


Szerintem te a BARF -ot olvastad, de az kifejezetten kutyának van, nem nevezném "házi kosztnak"

2018. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy minőségi magas hústartalmú táp, vagy BARF, vagy ha főzöl neki szín húst mindenféle fűszer nélkül főtt zöldségekkel. Ez utóbbi áll legközelebb a "házi koszt" kifejezéshez, de ez semmiképp sem maradék, és biztos vagyok benne hogy te nem erre gondoltál.

Arra meg kíváncsi lennék hol olvastál te ilyet...

2018. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A BARF nagyon jó, viszont csak kellő utánaolvasás és tudás mellett szabad nekiállni, kölyöknél meg pláne. Ha biztosra akarsz menni 6 hónapos koráig etesd minőségi kölyöktáppal, abban minden megvan, megfelelő arányokban. Utána is teljesen ráér belefogni a nyersbe, főleg nagy/óriástestű kutyásoknál látom sokszor, hogy így csinálják. De akár 4 hetes kortól is elvannak nyersen ha jól állítják össze.

A maradék nem kutyának való, a főtt étel pedig szintén rád terheli a felelősséget, hogy minden tápanyagot megadj neki.

2018. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. a facen volt erről egy cikk, azért gondoltam, hogy inkább megkérdezem. Az orvos a hills tápot javasolta, az tényleg jó minőségű?
2018. máj. 8. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Hills jó gyógytápokban, de a normál tápjai elég gyengék beltartalmukat tekintve, és még drágák is.
2018. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!