Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozhatom egy dobozba? Kb...

Hozhatom egy dobozba? Kb 3órás út.

Figyelt kérdés

Pici 7-8 hetes kutyust hozok haza vonaton.

Kell neki jegy?

Egy kis kartondobozban lesz.



2018. máj. 9. 20:15
 1/9 anonim válasza:
68%
Nem ajánlom hogy lezárd a dobozt elfogy a levegő es baja is lehet
2018. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Így a jegyet nem tudom, de ha dobozban hozod akkor legyenek rajta nagy lyukak hogy szellőzzön, és vigyél egy kis edénykét amibe palackból beleteszel egy kevéske vizet hogy inni tudjon, meg némi kaját is.

Elég kényes dolog így egy ilyen fiatal kutyust hazaszállítani ilyen hosszú úton, főleg vonattal, de én így csinálnám.

2018. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Kell jegy. És ne papír dobozban vidd, hanem rendes szállító boxban. Emellett 8 hetesnél hamarabb nem lehet elválasztani az alomból.
2018. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam venni szallitoboxot. Leszallithatnak vele?
2018. máj. 9. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Jegy kell. Legyen nálad papírtörlő bőven. A dobozba ne túl vastag. Meleg anyagot tegyél alá. Csere is legyen, ha bepisilne.

Mielőtt vonatra szálltok, ne kapjon enni, csak inni. Remélhetőleg aludni fog. A vonaton nem etetünk, nem itatunk. Ahogy megérkeztek , vizet kaphat.

2018. máj. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Kell jegy. Legyen nálad sok rossz rongy. Ha dobozban hozod akkor szellőzzön, es a kutyus alá is tegyél rongyokat de azért nálad is legyen szükség esetén. Legyen nálad egy kis elemózsia és víz is, meg egy kicsi edény amibe bele tudod önteni a vizet. Lehet nyüszíteni fog, sőt több mint valószínű. Próbáld meg msjd lenyugtatni és elaltatni és sokat simogasd. Ha ez sikerül akkor az egész utat végig fogja aludni nagy valószínűséggel. Jó utat kívánok és boldog éveket a kutyussal :)
2018. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

1. Vegyél szállító dobozt. Biztonságosabb neki, mint a kartondoboz... Bárhol tudsz venni.


2. Rakj az aljába Seni beteg alátétet. Tudsz venni gyogyszertarban. Felszívja a pisit és a hányást.


3. Kell neki jegy és a kartondoboz miatt le is szállíthatnak. Az előállt szállítás nem vicc!


4. 8 hetes kora előtt semmiképpen se hozd el :)

2018. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindjárt otthon vagyunk. Mikor jött a kaller lezartam a dobozt. Senki nem szólt semmit.
2018. máj. 10. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!