Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan adnátok át az ajándék...

Hogyan adnátok át az ajándék kutyust a kislánynak?

Figyelt kérdés
Pepcobol vettünk ilyen összehajthatós kartondobozt. Ha azt kibélelnénk? Csak pár percig lenbe benne. Vagy csak egy masni rá?

#kiskutya #kuslány
2018. máj. 12. 10:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mivel meglepetés lesz ezért nem tudom előre felkesziteni,hogy hogy reagaljon.
2018. máj. 12. 11:39
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

A kérdező nyilván felnőtt ember, aki tisztában van a kutyatartással. Nem tudom, miért feltételezi mindenki rögtön a legrosszabbat nulla információ alapján. Attól, hogy a felnőtt ember vesz egy családi kutyát és övé a felelősség, még szerezhet örömet a gyerekének azzal, hogy meglepi vele.


Szerintem attól függ, mennyi idős a kislány. Én nem tettém dobozba, mert csak megijed a kutya feleslegesen. A masni a nyakörvre megoldás nekem is jobban tetszik, és mondjuk beviszitek a szobában ahol van kézben. Egy nagyobb gyereknek viszont szerintem az a legnagyobb élmény, ha ott lehet a kellékek kiválasztásánál és a kiskutya elhozásánál, tehát mindenben részt vehet. 7-8 év feletti gyereknek már nem vennék meglepetés kutyát, mert jobban élvezi ha őt is bevonják. Később is könnyebb lesz így rávenni, hogy gondoskodjon a kutyáról, és a ház nyakörv stb. kiválasztásakor is sokaz tanulhat a kutyatartásról.

2018. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
6 éves
2018. máj. 12. 11:53
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Teheted dobozba,nyilván nem zárt dobozról beszélünk :D És alap hogy nem őrjöngve veszi át a gyerek . De szerintem ha a kezedben viszed neki oda az is ugyanolyan jó, a dobozzal,masnival szerintem nagyon tárgyiasítva van, de ez csak az én véleményem.
2018. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Felkészíteni nyilván a meglepetésre nem lehet a gyereket, senki sem várja tőled, hogy előre borítékold miként fog reagálni, viszont mivel 6 éves létére valószínűleg nem egy 200 kilós szumóbirkozó méreteivel rendelkezik,aki a karodat törné, mellette ülve/állva lazán megakadályozhatod ha hirtelen örömében a frászt hozná a kiskutyára, avagy nem megfelelően közelítene hozzá. Az egy élőlény, akkor is, ha nem "gyakoris módra tökéletesen tartott", hanem csupán sima. Nem a kölköd játékszere,akit nyúzhat, cibálhat, arra ott a plüss, hanem érző, önálló lény, akinek az igényeit, szükségleteit figyelembe kell venni még a magad fajtáknak is.
2018. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%
Én azért nem tenném dobozba, mert szegény kutya úgy is félni fog a sötét, szűk kis helyen és nyüszögni, szóval szerintem felesleges. Valamint a dobozra úgy is kell valami lyukat fúrni vagy ilyesmi vagy rácsosnak kell lennie, mivel pár perc alatt is megfulladhat az állat. Én a masnira szavazok és kosárkába bevinni, vagy ölbe, esetleg, hagyni, hogy magától beszaladjon és ennyi.
2018. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Masni a nyakára lazán, és kézben odavinni hozzá.

Dobozba nem raknám.

Ui. remélem, valójában magatoknak vetteték a kutyát, nem egy 6 éves kisgyereknek...

2018. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kartondobozba csomagolni a kutyát?! Anyám borogass...


Akkor már inkább egy ehhez hasonló forgatókönyvet javaslok eljátszani:


Anya: "Kislányom, apukád mindjárt hozza az ajándékot, nézd csak!"


*Apukát kintről hallani közelíteni a csukott ajtó mögül*


Anya: "Na, nézd csak mi van ott!" - *apuka benyit, kezében a pórázt fogva és előtűnik a kutya is* - "Hát nem aranyos?!" - *kislány szeme elkerekedik az örömtől* - "Igen, igen, menj csak oda, ez a te kis kutyusod!"

2018. máj. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!