Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyakutya egyre többször...

Anyakutya egyre többször bántja a kölyköket?

Figyelt kérdés
Pár napja már tettem fel egy kérdést, azóta sajnos durvult a helyzet. Nem elég hogy nem hagyja őket szopni, de rugdalja őket, morog rájuk, és ma már meg is harapta az egyiket amikor odament amikor a szuka evett. Szóval durvul...már hetek óta nem alszom, nagyon álmos vagyok, hiszen hetek óta nekem kell lefektetnem az anyát, hogy szopni tudjanak a kicsik. Csütörtökön lesznek 5 hetesek délután. Nem azért kérdezek itt mert kulturalatlan vagyok, hanem mert ninvs senki ismerős akiknk vannak vagy voltak kiskutyáik. Es igen, büdös szaporito vagyok stb...ezeket már tudom. Szóval segítség, mit csináljak? Szívem szerint kitenném a szukát, de a múltkor azt írták itt hogy nemszabad még mert csúnya vége lehet...dehat igyis az lehrt sajnos :( Vagy mostmar kizart, hogy megölje a kicsiket?
2018. máj. 14. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
csak azért kérdezem, mert lehet, hogy fajtára jellemző
2018. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Anyuka németjuhász. Apukát nemtudni, mert az egyik gyerek engedte ki véletlenül az utcára a kutyát, aztán már csak azt vettük észre hogy kerekedik. Az orvos meg már akkor nem vallalta el a műtétet.
2018. máj. 15. 13:42
 13/16 A kérdező kommentje:
Bollocks, nem kell sajnálni, bőven elég ha felhuzod magad egy jó magas fára :)
2018. máj. 15. 13:43
 14/16 anonim ***** válasza:
Es mennyi idos? Lehet meg tul fiatal ehhez az egeszhez. Vagy lehet ugy erzi, hogy nem jo a kornyezete
2018. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
6 eves. Környezet nem változott, mindigkinti benti kutya volt ahogyan most is.
2018. máj. 15. 22:24
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nincs,a szuka leválasztja a kolykoket

Nalam minden evben van anyakutya kicsikkel ( mentek nem szaporitok )

Van amelyik finoman valasztja le oket,es menekul eloluk,van amelyik elveri magatol a kicsiket.

Nem fogja megolni oket.

2018. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!