Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő tenyésztő vagy szaporito?...

Ő tenyésztő vagy szaporito? Érdemes tole kutyat venni?

Figyelt kérdés
Figyelem az adatlapot, 2-3 havonta szuletnek nala kutyak. Hol nemetjuhasz, hol bolognese, hol csivava... [link]
2018. máj. 16. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Akkor szaporító. A tenyésztők jellemzően egy, vagy két, egymáshoz közelebb álló kutyával dolgoznak (pl ausztrál juhász, border collie, vagy vmelyik bichon és máltai) de nem ennyire különböző kutyafajtákkal.

Az is gyanús, hogy sűrűn van alom.

Továbbá a klasszikusok: nincs törzskönyv, származási lap, gyanúsan olcsó a kutya, nem tudja meg!utatni a szülőket vagy csak az egyiket, idő előtt akarná hogy elvidd a kölyköt.

2018. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem, de nem tűnik tenyésztőnek. Semmi kiállítási eredmény, semmi normális kiírás a kölykökről. Ez a 2-3 havonta alom is gyanús, főleg hogy ennyi fajtából.

Esetleg kérdezz rá, hogy ő milyen kennel. Nem akarok ítélkezni de gyanús, hogy szapi.

2018. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is gyanús... Köszönöm!
2018. máj. 16. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én fel is jelenteném a pi.csába az is biztos. Rohadna le a keze.
2018. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Szaporító az tuti.

Már leírták mik a gyanúsak... én én még annyit tennék hozzá, hogy tenyésztő facebook oldalán majdnem biztos, hogy van fent kiállításon készült fénykép is, mert - teljesen jogosan - büszkélkednek a kiállításon elért eredményeikkel.

2018. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tuti szaporító.


Tenyésztők max 2 fajtát szoktak. Én francia bulldogokat is látok,meg havanese-t. 3-5 fajta már elég sok!


Kiállítási eredmények nuku,mikor az a legfontosabb szinte. Sok címet elért kutyáknak születnek kölykei.


Undorító az ilyen,de amíg van kereslet addig kínálat is!

2018. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fekete fehér kutyái a képen milyenek lehetnek?
2018. máj. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Talán francia bulldog. Már ha egyre gondolunk

:D

2018. máj. 17. 09:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen szaporító. Már híre van kutyás csoportokban, a FB-on is hirdeti a keverékeit. Kerülni kell az ilyet, mint a pestist. Minap is láttam egy hirdetését, ott valami bichon félét árult 40 ezerért éppen, hogy száradna le a keze...
2018. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!