Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtötték ivartalanitottak egy...

Műtötték ivartalanitottak egy hete kutyámat ma vették ki varratott nem fog szét nyílni ha eddig míg hazahoztuk nem nyílt ki akkor nem is fog ugye?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 18:29
 1/3 anonim válasza:
Én kutyámat is 1 hete ivartalanították orvos aztmondta olyan módon varrta hogy felszívódik a varrat.
2018. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kutyámat tavaly ivartalanították. Amikor egy héttel később vittem varratszedésre akkor még egy öltést benne hagyott mert a szervezete még nem akarta kilökni, és ott nagyobb is volt a heg amire mondta a doki hogy direkt nem akarja erőltetni mert akkor könnyen szétnyílhat azon a ponton ami összeforrhat mondjuk de eléggé elfertőződhet. Rá egy héttel később már azt is kikapta és a varrat helyet szinte teljesen eltűnt. Ne aggódj, nem lesz gond! De ha látod hogy még sebesedik meg nem olyan amilyennek lennie kell, akkor kend be bepanthen kenőccsel.
2018. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond,nem fog szétnyílni,nyugi :)
2018. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!