Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez az állatkórházban...

Miért van ez az állatkórházban, és a sima állat rendelőben is?

Figyelt kérdés
A rossz minőségi kutyatápot pl pedigree, vagy royal canin, amit ad jutalomfalatnak az orvos oltás után, vagy megnyugtatásként a kutyának. Persze 1-2 szemtől az évi oltásnál az ember nem fél, hogy eszik olyat a kutya. Csak, amikor azt is ajánlja, hogy azzal etessük, és tömérdek mennyiség van kirakva a polcra az azért elég durva. Nyilván nem sokan veszik meg, de akad akire sikerül rásózniuk orvos létükre. Ez miért van így? Annyira gáz :(
2018. máj. 18. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert az állatorvosok többsége ezzel a gyártóval szerződött le hogy ha eladják a termékeiket némi pluszt kapnak. Hasonló van az emberi egészségügyben is csak ott különböző gyógyszereket, és vitaminokat írnak fel a betegnek az adott gyógyszergyártó cégtől holott vannak olcsóbb gyógyszerek ugyan azzal a hatóanyaggal, vagy jobbak. Én eddig 3 különböző állatorvosnál jártam, de ahol voltam egyik sem akarta a nyakamba sózni a fos minőséget. Persze volt amikor ingyen kaptuk ezt a fogtisztító jutalomfalatot, ami termékminta volt inkább. Így néha elmegy szerintem, bár a kutyám nincs oda ezekért. Én kutyusom eltudja dönteni magának hogy mi a jó neki és mi nem. Volt hogy kaptam a szomszédtól egy elég pocsék minőségű száraz tápot, nem emlékszem a márkára, de mondta nekem valaki hogy az nagyon gáz az összetevők miatt. Mondanom sem kell hogy a kutyám egy szemet megkóstolt és utána nem ette meg.
2018. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A royal caninnak a gyógytápjaik jók. A pedigreet én sem értem, az egy hulladék.
2018. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Royal caninnal mi a gond? Azért azt nem lehet összehasonlítani egy pedigree-vel...
2018. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden embernek jól jön a plussz, de én akkor sem játszanék ilyenekkel. Ennyit nem ér a plussz, hogy kutyákkal mocskot etessek.

Igazatok van a gyógy tápok a royalnak azok jók, de ugye én itt nem kifejezetten erre céloztam, hanem a sima tápra belőle, ami egy nagy rakat semmi :/

2018. máj. 18. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez többször előjön, zsákos táppal is, és nincs rá magyarázat.
2018. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a beszállító kedvezményesen adja nekik a Pedigree-s tápokat, cserébe a reklámért. Egyébként én még nem láttam olyat, hogy bárki is szóban kifejezetten ajánlotta volna ezeket a hulladék tápokat, csak a rendelő volt feldíszítve mindenféle reklámplakáttal. Az, hogy pár szemet ad az állatorvos a kutyának megnyugtatás gyanánt, az szerintem ne legyen már probléma, semmi baja nem lesz tőle a kutyának.
2018. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!