Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek Öcsikével?

Mit tegyek Öcsikével?

Figyelt kérdés
Tegnap 3×harapta meg a kislånyom(4) most véletlenül erösebben simogatta meg és kész. Mindenki nyuzza öcsit de csak a lånyomnål lép fel radikålisan. Van még 2 kityånk ök végtelenül türelmesek. Öcsi mopsz és tacsi keverék kb 3éves ivartalan fiù kutya. Jårtunk kutya iskolåba vele, betartjuk a tanåcsokat Dorka ovatos vele. És még is megharapta. Mit lehet még tenni?

2018. máj. 19. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Miért gondolod, hogy kiváncsiak vagyunk a nevekre?


Nézessétek meg orvossal, hogy nincs e agydaganata, stb.


Ha tényleg mindent megtesztek, de harap akkor nincs mit tenni, menhely, vagy jobb esetben egy rokon,barát akinél nincs olyan személy (Dorka gyerek 4), akit veszélyeztethet egy ekkora kutya.

2018. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen biztos hogy nem bántja a gyerek ha nem látod? Ilyet a kutya nem csinál ok nélkül csak ha bántották azt viszont megjegyzi ki volt és utánna már haragszik rá. Megkéne nevelni a gyereket és a kutyát is.
2018. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
"Mindenki nyuzza öcsit" na ezért harapja meg. Én is megharapnám a gyereked ha ő és mindenki nyúzna engem. Tiltsd meg a gyereknek hogy durván bánjon a kutyával, szerintem konkrétan ez a baja.
2018. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Öcsikével ne tegyél semmit. Dorkát azt meg nevels meg. Ennyi.
2018. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyùzås alatt azt értem, hogy simogatjåk jåtszanak vele stb. Csak a Dorkånål vannak gondok. Gyerekeket is nevelem tanìtom, kutyåkat is. Nehéz ügy.
2018. máj. 19. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Hogy harapta meg? Vérzett?
2018. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
A tacskó az nem gyerek mellè való kutya, rigolyasak, akaratodak. Nekünk is az van, a gyerekeket ki se állhatja. Olyan h tacskót nyúzni, simogatni, olyan nincs! Csak amikor ők akarják (mármint a tacsik). Ezek hiába kicsik, de komoly munkakutyák, nem ilyen cibálnivaló kis házikedvencek, aminek sokan tekintik őket.
2018. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő a tacsiknál is nekem is volt amikor gyerek voltam szintén 4 éves egy mentett szuka nyúztam én is simi játék stb soha nem harapott meg lerázni se lehetett ő imádott engem én meg őt rengeteget sétáltunk játszottunk de SOHA nem bántottam még játékból sem. Lehet öcsinek több játék foglalkozás és fárasztás kellene Dorkára meg oda kell figyelni mert lehet a többi kutya elnézi a lány viselkedését ami öcsinek viszont sok. a tacskók érzékeny kutyák ezt nem szabad elfelejteni és tapasztalatból tudom hogy 1 gazdisok.
2018. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Tanítsd meg a gyereknek, hogy ne csesztesse a kutyát.
2018. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valamit meg sem tanult meg abban a kutyaiskolaban: a gyerek felette all a rangsorban. Ezzel kezdjetek, hogy a gyerekkel kelljen gyakorlatoznia, ra kelljen hallgatnia. Nem nyuznia kell/simogatnia. Setaltatasnal neha vezesse O, ultesse/fektesse le, adjon cserebe jutalomfalatot es mondjatok meg neki, hogyha kutyat akar simogatni, hivja oda magahoz es ha nem megy a kutya, akkor hagyja beken. (Tudom, gyerek de probald meg neki elmagyarazni a sajat kis nyelven, hogy miert nem jo az, amit csinal.) Nalunk amugy igy oldottak meg a problemak.
2018. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!