Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet adni fagyit?

Kutyának lehet adni fagyit?

Figyelt kérdés
Nyilván nem 6 gombócra gondolok, csak a fagyi végéből egy picire.
2018. máj. 20. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Előttem van a kép, kis szobakutyat kivittek a fagyizóhoz,(kan) nemiszervét nyalogatta a földön ülve elég hosszan, gazdája másokkal beszélgetett majd odanyújtotta a kutyának a fagyit az belenyalt majd a gazdi folytatta a nyalást, a hányinger kapdos amikor ilyet látok, amúgy szerintem nem ajánlott de mi is megeszünk olyan ételeket amelyeket nem kellene ugyh. ha akarsz adj neki de utána ne folytasd a fagyievést
2018. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem adtam fagyit a kutyáimnak, egy nagyon kicsi nem hiszem hogy árt nekik, csokit viszont ne adj. Inkább tarts magadnál valami jutalomfalatot amiből ehet.
2018. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
A miénk kapott, nyilván nem úgy, mint az első leírta, hanem pl. papírpohárban kérve, és az üres poharat kinyalhatta... otthon ugyanìgy imádta a joghurtot. :)
2018. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Persze, nyugodtan. Minden kutya imádja. Csak arra vigyázz, nehogy bekapja az egészet, mert torokgyulladást kaphat. Az én német juhászom így járt, napokig nem tudott ugatni miatta, és nagyon szerencsétlen fejeket vágott.
2018. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Az első válaszoló még a fãszt is szalvétával fogja.

Amúgy: nem lesz tőle baja, feltéve, hogy nem nyeli a pálcikás jégkrém pálcikáját.

2018. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
Akkor már inkább mogyoróvaj vagy kutyakeksz
2018. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Elviekben semmi baja, a hideg miatt lehet max. A kutyusok mindenevők, legalábbis meg tudja emészteni illetve hasznosítja is belőle ugyanúgy a szénhidrátot, fehérjét stb.. . Az eredeti életmódja szerint vadászatra összpontosul, de nem csak húst evett. Fejletteb és erősebb emésztőrendszere is van talán mint az embernek, a kutya sok félét meg meg eszik nekem elhiheted, amiket összeszed néha fujj hányinger ;) régi kutyám, zöldséget, főtt kruplit, gyümölcsöt mindent evett (persze nem fő étkezés szinten, egyszerűen szerette ha nem volt éhes akkor is)

Néha néha adtam neki mert kíváncsi is volt milyen és minden ízlett neki,;) fagyit is lenyalta a dobozból amikor már nagyon kiolvadt és azt nem ettük meg, és élt vagy 16 évig, kiskorom óta vele foglalkoztam.

2018. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
csokisat semmiképp
2018. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Elég drága módja a kutyaszar gyártásának, de működik.
2018. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem felesleges kockázat, akár olyan összetevőket is tartalmazhat ami kis mennyiségben is halálos egy kutyára...

Ugyan nem fagyi, de vannak jégkrémek melyeknek ha elolvasod a leírását láthatod, hogy cukor mellett édesitőt is tartalmaz.

2018. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!