Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy mesefüggő a kutyám?

Létezik, hogy mesefüggő a kutyám?

Figyelt kérdés

Talán kicsit érdekes helyzetben vagyok.

Lányom imádja a hupikék törpikéket, és egy időben éjjel nappal azt nézte neten, vagy csak hallgatta, és mellette játszott. A kutya mindig hűségesen őrizte, és mellette feküdt mesenézés közben. Amióta nem igazán néz hupikéket, azóta a kutya nyugtalanabb. Ha bekapcsolom azonnal megnyugszik, és csendes pihenőre megy (mármint a kutyám). Más mese mellett nem.

Ennyire megszokta a hangokat? Tegnap meg ma már be kellett vinnem a laptopot a szobába, és indítatni rajta egy részt, a kutya szépen bevonult, és aludt. Ha nem kapcsolom be, akkor nyugtalanul mászkál a házban.

Lányom már másik mesét szeret nézni, most az lett a kedvenc.

Most akkor konkrétan mit csináljak?

Hiába hívom játszani, csalogatom ki a kertbe semmi. Mese pihi, és utána kijön és játszik nyugodtan.


2018. máj. 24. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pawlow bácsi tudna erről hosszan mesélni.

Ha a lányod fűrészgépek gyártási technológiáját tanulmányozta volna ilyen hosszan, akkor a kutyusotoknak az ilyen műsor jelentené, a na megyünk csicsikálni impulzust.

Van ilyen, semmi rendkívüli.

Hogyan lehet leszoktatni? Lassan, fokozatosan. Majd lesz más, előbb utóbb.

2018. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, van ilyen. Mikor a barátnőm kutyájára vigyáztam, míg ők nyaralni mentek, úgy adta oda, hogy nyugodtan egyedül hagyhatom a lakásban, nem ugat és nem rombol, de nagyon fontos, hogy legyen neki bekapcsolva az RTL, más tévéadó nem jó. :D Néztem egy nagyot, de mondom jól van, ti tudjátok. Szóval nem egyedi eset a kérdezőé.
2018. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!