Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt mondták, h a kutyatar.hu...

Azt mondták, h a kutyatar.hu oldalon találok a kutyákról részletes leírást és hogy kinek ajánlják stb. Regeltem és így sem találom! Segít valaki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

leírják a vérmérséklete(jelleme, társas viselkedése) és az általános gondozási tudnivalók között.


te elolvasod és eldöntöd, hogy az életkörülményeidhez , jellemedhez..stb. illik- e a kutya.

2010. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt sem találom! ha meg beírom a keresőbe csak hirdetéseket dob ki, meg hülyeségeket!
2010. jún. 15. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Bassz sose jártam még ezen az oldalon mégis elsőre megtalálta.. na mind1..

úgy van h Élet a kutyával/Kutyafélék és ott jobb oldalt lesz kicsit lejjebb, hogy kutyafajták (pl őrző-védő, terrier stb.) és ha valamelyikre rámész kidobja az abba a csoportba tartozó kutyákat.. ennyi:D

2010. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


ABC. Keresd meg a fajta nevének első betűjét, és voilá.

2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok én csak úgy írtam be, hogy www.kutyatar.hu kötőjellel kellett volna?:S mert ha igen akkor az én kommentem vedd semmisnek, mert nekem más oldal jött be
2010. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Rövid standardleírás van a kutyákról. Semmi olyan információ, amit a kérdező keres.


[link]

itt van részletes jellemrajz

2010. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:30:

Ha azt írod be, hogy www.kutyatar.hu, akkor átdob a kutya.hu-ra. Legalábbis engem.

2010. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16:16 igazad van ezt nem is néztem:D csak mivel a kérdésben kötőjel nélkül volt én is így írtam be:)
2010. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!