Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreghajtót hogyan kell adni...

Féreghajtót hogyan kell adni egy kiskutyának?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztam el egy 4 hetes kiskutyát eléggé rossz környezetből.

Semmilyen féreghajtót se semmit nem kapott eddig.

Ma megyek az állatpatikába venni neki féreghajtót viszont nem tudom melyik lenne a legjobb.

A kutyus németjuhász és staffi keverék.

Hogyan kell ezt adagolni, honnan tudom, hogy használt?



2018. máj. 27. 06:06
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hetes kutyát hogyan hozhattál el? Csak tippelek, de szerintem őt még nem is lehet féreghajtózni és főleg nem elválasztani. Persze, értem rossz környezet....
2018. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el.

2018. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az anyja meghalt és rosszul bántak vele.

Viszont még sosem volt 4hetes kutyám azért szerettem volna rákérdezni.

Azért nem állatorvostol kérdeztem mivel még nem találtam megfelelőt. Ha tudnátok segíteni orvost találni aki nem horror árakért nézné meg megköszönném.(Kispesten vagy környékén)

2018. máj. 27. 08:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Kőbányán tudok olcsó és elég jó állatorvost. Ma 18 órától rendel. Ha érdekel, írj.
2018. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen pici kutyának még pasztát kell kapnia, állatorvos ad megfelelő adagot, mindenképpen vidd el.

Sehol ne tedd le most még földre, padra, ahol más kutya is megfordulhatott, mert oltások híján nagyon vigyázni kell még rá, hogy el ne kapja pl. a parvot.

2018. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!