Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki Orijen kutyatáppal?

Etet valaki Orijen kutyatáppal?

Figyelt kérdés
Milyen kutyát? Hogy vált be? Melyik fajtát adod? Megéri az árát?
2018. máj. 31. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy Labi kevereket es egy Shibat. Bevalt, "szep" a szekletuk, eszik es dicserik oket. Mindig valtoztatok olyan 2-3 havonta. Rohadtul nem eri meg, egy RealNature, vagy Taste-tol sem volt semmi bajuk. Hogy megis miert ezzel etetek? Mert a BARF nem fel bele (meg nem is erdekel) es tortenetesen ugy vagyok vele en inkabb elek vajaskenyeren, semmit a kutyaim valamibol ne a legjobbat kapjak, de semmi racionalisat nem tudnek felhozni az ORIJEN mellett.
2018. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxitabi ***** válasza:

Mi a most tíz éves kutyánkat etettük kb 8,5 évig orijennel, kölyök korban volt valami más egy kis ideig,majd végig ez. BC kan.

Az adult, majd túlnyomó részt a 6 hal,ill váltottunk néha egyszer-egyszer valamelyik más tápjukra, vagy acanára (egy cég).

Nagyon szép volt a kutya szőre, kevés végtermék, szerette enni és a kutya most sem néz ki 10 évesnek. Szerintem megérte az árát- mi sem tudunk/akarunk BARF-ozni,ezt találtam az elveimmel összeegyeztethetőnek, ill beltartalma meggyőzött.Hozzáteszem, hogy amúgy érzékeny a gyomra..,de nála bevált.

Mindig a forgalmazótól rendeltük,rendesen házhoz is hozták a nagy zsákot.

Sajnos tavaly áprilisban autoimmun betegség jött elő a kutyánál, az orvos javaslatára alacsonyabb fehérjetartalmú tápra váltottunk- a vese védelme érdekében (szteroidot kell kapnia naponta)-most wolfsblut tápot kap.

Én mindenkinek ajánlom, ha megengedheti magának és bírja a kutya emésztése.

2018. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!