Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Flash...

Mi a véleményetek a Flash kutyapékségről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 1. 15:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kutyabolondként azt mondom, hatalmas hülyeség. Egy kutya nem fogja értékelni, ha annyiért veszel neki muffint amennyiért magadnak szégyellnél. A feliratos torta se fogja érdekelni. A foglalkozást nem válthatod ki egy kutyáknak gyártott (fahéjas???) Kindertojással. Szerintem azoknak a gazdiknak találták ki, akiknek több a pénzük mint az eszük és így próbálják csökkenteni a bűntudatukat hogy egész nap rá se néznek a kutyára.
2018. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hasonlóan gondolom én is :D Szerintem vicc az egész.
2018. jún. 1. 16:30
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem aranyos, egyszer kétszer pl. a kutya szülinapjára jó ajándék lehet egy ilyen süti. Sokan tortát sütnek a kutyájuknak, az is csak az embereknek fontos, a látszat miatt, de a kutya kap finomat, így nem bánja ő sem.

Az más téma, hogy nem olcsó, és én sem gondoltam volna, hogy egy ilyen ötlet ennyire beváljon, és jól menjen az üzlet. De ártani senkinek nem árt a dolog. Akinek van rá pénze az nyugodtan vegyen ilyeneket a kutyájának.

2018. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Kenguruhús! Na ne :)))))))))))) És van aki megveszi/és megeszi, nem szó szerint :))))))

2018. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak kajákat árulnak, hanem pórázokat, hámokat, tálkákat. stb, gondolom ebből is van sok bevételük-és ezek teljesen normális kellékek, amik szükségesek is. A finomságok pedig ötletesek, jól néznek ki. Az áruk olyan, amilyen, ha pénzkidobásnak gondolja valaki, akkor nem kell venni, lehet otthon is allergén (liszt, csirke, stb) mentes dolgokat készíteni. Én egyszer voltam ott a kutyámmal, 1db muffint vettem neki. Tetszett, hogy az eladó tudta, hogy melyik finomségban mik vannak, így könnyedén találtam olyat, amit ehet a kutyám. Örült neki, lett egy aranyos képem róla. 500ft-ot megért, az biztos. :) Mivel karácsony környékén voltunk, szezonális jutifalatok is voltak, vettem egy csomag kekszet, ami karácsonfadíszbe volt csomagolva, úgyhogy még a fára is fel tudtam akasztani. 1200ft volt egy közepes méretű zacskó, ezt is túléltem :)
2018. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

#4 Szerinted teve húsos keksz nincs? Ha nincs, miért nincs???

Ha lenne, csak náluk vásárolnék :DDD

2018. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


:):) Ma 20:01-kor író válaszoló! Na, hát ez már sokk :))))Az agyamat eldobom :D Ez kész röhej :D Kész vagyok XD

2018. jún. 1. 21:38
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam az oldalra véleményt, bár gondolom ki fogják cenzúrázni. Megkérdeztem, hogy valami budai-sznobok járnak ide vásárolni?? És, hogy nem kamu az oldal?, mert nem hiszem, hogy normális, földön járó, ép eszű ember ilyeneket venne a kutyájának... :D
2018. jún. 1. 21:42
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom neked ez miért fáj. Valaki hülyeségnek tartja, valaki szerint aranyos, kész. Nem hinném, hogy akinek megtetszik, mert épp arra jár, és vesz egy sütit a kutyájának az máris budai sznob lenne.

A falusi apám szerint az is hülyeség, hogy a kutyám minőségi kaját eszik, nem pedig maradékot. Nézőpont kérdése.

Nem létszükséglet a kutyapékség az egyszer biztos. De inkább vegyenek meg pár felesleges csini jutalomfalatot, és egyedi nyakörvet, mint hogy éheztessék, és kínozzák a kutyát. Miért szúrja ennyire a szemedet a dolog?

2018. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Ki az a hülye, aki gabonával tömi a kutyáját??? Még ha teljes kiőrlésű rozsliszt is, akkor is üres, felesleges kalória egy húsevőnek. Na jó, a teve hús persze kárpótol :))

Azért vannak áraik is. Pár keksz áráért több kiló minőségi húst is lehetne venni a kedvencnek, annak tuti jobban örülne. Amúgy amíg xar van veréb is van, egészségükre!

2018. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!