Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Flash...

Mi a véleményetek a Flash kutyapékségről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 1. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Hadd döntse már el mindenki, hogy milyen hülyeségre szórja a pénzét :D Valaki Pedigreevel meg Tescos táppal etet, ezt meg jó esetben egy évben 1-2x kapná a kutya. Aki ilyenekre költ annak valószínűleg futja jobb kajára is az év többi napján. Még mindig nem vágom a problémát. (és nem is szeletelem. da bumm tss)
2018. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Mint írtam éljenek a balekok :)

Részemről nincs probléma, szerencsére én megtudom venni a színhúst, nincs szüksége kenyérre a kutyámnak :)


"(és nem is szeletelem. da bumm tss)"


Ez meg nagyon komoly volt!

2018. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%

Képzeld, én is meg tudom venni. Hússal, nyersen etetem a kutyáimat, soha nem kapnak kenyeret és számukra felesleges dolgokat. Sosem vettem nekik ilyen sütit. Nem is tervezem, mert feleslegesnek tartom. Tehát ebből a szempontból a véleményünk úgy látom egyezik.


Csak én nem nézem le, aki nem így gondolja. Mégis miért ítéljem el azt, akinek tetszik? A kutyáknak nem árt, amint írtam ez egy jutalomfalat, nem pedig a kutya mindennapi kajája. Ennél rosszabb összetételű jutikkal van tele a Fressnapf, az ellen is lobbizhatnál ennyi erővel.


Ne az zavarjon leginkább a magyar kutyatartási kultúrában, hogy néhány jobb módú egyed néhanapján díszes jutikat és sütiket vesz a kutyájának.

A kérdés arról szól, hogy mi a véleménye az egyes válaszolóknak a boltról. Az enyém az, hogy ez egy lehetőség. Aki akar vesz tőlük, aki nem az nem. Számomra nem releváns, és valószínűleg annak se dőlne össze az élete, aki gyakran vásárol náluk, amennyiben megszűnne, hiszen egy tulajdonképpen felesleges dologról beszélünk.

Ha van aki megveszi, akkor miért gond, hogy megteremtik a kínálatot?

2018. jún. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Hú, egyesek de belelovalják magukat. Itt senki nem lobbizik, csak a véleményüket írták le. Van, aki szerint felesleges hülyeség, de ettől még nem tiltakozik és nem fogja akarni bezáratni a boltot.


Szerintem nem érdemes erre költeni a pénzt, mert egy muffin árából egy tálca egészséges jutalomfalatot össze tudnék rakni a kutyámnak, és nem panaszkodna, hogy hol a kenguruhús. Biztos vannak olyan gazdik, akiknek jó érzés, ha a kutyájuk egy szépen kidiszített feliratos tortával pózol, ami jól néz majd ki az Instagramon. Ha nekik jólesik, engem aztán nem érdekel. Nem zavar, hogy van ilyen bolt és nem "lobbizok" ellene. Az zavar, ha valaki úgy gondolja, a kutyának olyan borzasztó fontos, és ezzel akarja kiváltani a törődést és a minőségi etetést.

2018. jún. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

Én is ezt mondom, teljesen egyetértek.

De szerintem senki sem gondolja fontosnak a vásárlók közül sem. Nem hinném, hogy elhanyagolt kutyák gazdái a járnak oda, és hogy az ok legtöbbször a kompenzálás. A minőségi etetés pedig egy muffin mellett nem tudom miért elképzelhetetlen. Ez jóformán egy jutalomfalat.


Barf csoportban is mennyi szülinapi tortát láttam kocsonyával összerakva, csirkeláb "gyertyával". Ez se fontos a kutyának, ez is csak a csoport, az instagram és a gazdik szórakozása miatt készül. Igaz, ez általában ez a napi adagból készül, de a díszítés itt is felesleges, és a kutyának nem számít.

Engem a lenéző stílus zavart, hogy hülye balekok. Ha félreértettem, akkor bocsi.

2018. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!