Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutya=kölyök kutya, mint...

Öreg kutya=kölyök kutya, mint séták, etetések?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a kölyökkutyákat sokszor kell levinni és naponta többször megetetni. Idős kutyánál nem így van? Mert nekem ahogy idősödik a kutyám, naponta 3x kis adagokat kap enni, mert érzékenyebb lett a gyomra és nehezebben emészt, másrészt kb 4 óránként le kell vinnem, napi 6x(5 órát kibír, de már nyüszörög én meg nem szeretek kísérletezni). Valamint a tápot se szívesen eszi, fáj a foga vagy nem tudom, de mint a kiskutyáknak áztatni kell neki, de már egyre többször én főzök neki(hús, csont nélkül, sárgarépa és kukoricadara vagy rizs, ezeket összefőzöm és ehhez kap még kiegészítőket, vitamint).

Több foglalkozást is igényel, mint amikor csak simán felnőtt volt. Sokszor nyüszög álmában is, mintha rosszat álmodna, ilyenkor felébresztem, odabújik hozzám és úgy alszik el, ha simizem.

Ti is tapasztaltatok hasonlót idős kutyusoknál?


2018. jún. 6. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltál-e már vele állapotfelmérésen?

Laborok, fogvizsgálat, és amit még az orvos ajánl éppen.

A nyüszögés lehet akár valami fájdalom jele is.

2018. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én öreg kutyám a napjai nagy részét szunyókálással töltötte. :) Gyakrabban pisilt, igen. Én is főztem inkább neki, sajnos több fogát ki kellett húzatni.
2018. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, voltunk vizsgálatokon.

Elvileg nincs neki semmi baja, azon kívül, hogy 16 éves elmúlt és több szeretetre vágyik.

2018. jún. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!