Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fültartás?

Kutya fültartás?

Figyelt kérdés
Angol szetter keverékem van, de eléggé látszik rajta a fajtajelleg. Szép hosszú a szőre, mélyen tűzött füle van. Viszont minden egyes fotón megemelve van a füle, mint mikor hall valamit és fülel. Ha kint vagyunk akkor gondolom figyel minden zajra és ezért. De nemrég nézegettem pár tenyésztő oldalát, és az ő kutyáik a képeken alacsonyan tartják a fülüket, akkor is, ha szabadban készült a kép. Én is szeretnék ilyen fotót a kutyámról, ezt hogy lehetne elérni? Tudom, elég fura kérdés :D
2018. jún. 10. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel keverék nincs kizárva,hogy eleve magasabban van tűzve a füle és alapból olyan mintha hallana vmit,nem?


Mutatsz róla egy fotót?

2018. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Itt például egészen lent van a füle: [link]

Néha otthon látom, hogy nyugalomban lent tartja, ezért gondolom, hogy alapból alacsonyabban tűzött neki.

Kíváncsi lettem, hogy a tenyésztők hogy készítenek ilyen képeket, mert nekem egy ilyen sincs :D Ha a nevén szólítom, hogy figyeljen akkor ugye automatikusan fülel. Szerintem az alacsonyak tűzött fül egy szép és jellegzetes része a szettereknek. Vajon valahogy "megtanítják" rá őket? :D

2018. jún. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!