Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell etetni egy 1 eves...

Hogy kell etetni egy 1 eves csivavat?

Figyelt kérdés

mivel?

hányszor?

milyen időközönként?

konzerv vagy száraz?

vegyesen?

melyikből többet?

milyen márka?



2018. jún. 15. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Perémium száraztáp (pl real natur wilderness, platinum). Napi 1x az etetési útmutatóban leírt mennyiséget.
2018. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Honnan került hozzád? Úgy etesd, ahogy eddig etetve volt.

Ha ismeretlen az előélete, akkor gondolom a dokinál kezded, hogy egészséges-e (és chipet olvasson, hogy megtaláld a gazdáját...).

A doki tud tanácsot adni.

2018. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Az igaz, hogy úgy kéne, ahogy eddig, ha ezt meg tudod kérdezni. Ha nem, akkor próbàlkozz. Nem kell puccos, dràga tàpot venni. Én Fressnapfban veszek neki Fit+fun és Fit Active konzervet (250Ft, 3- 4 napra elég szàrazzal keverve). Szàrazból én Darlingot vagy hasonló összetételűt adok. 3- szor eszik egy nap,magában szoktam rakni elé csak szàrazat, ha csipegetne.
2018. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Csivavàt pedig nem etetünk napi egyszer, hamar leeshet a vércukorszintje,az pedig halálos is lehet. Ezt àllatorvos mondta nekem is:)
2018. jún. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert sajnos az enyem csak hust evett... a tapot nem eszi meg ! De most rafogom szokatni ! Nem adok mast csak tapot ! De egy nap alig eszik meg 3-4 szemet... es csak a kezembol...
2018. jún. 15. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém se volt a kutyakajàhoz szokva, nagy szenvedés volt eltalâlni, mit szeret. Amiket írtam konzerveket, azt megeszi. A szomszédom csivavàja is szereti. Próbàld ki.
2018. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csivava keverékem van.


9 éves, napi 1x eszik. Minőségi tápot eszik, néha valami nedves kaja vagy natúr joghurt. Nálunk a Josera Mini Deluxe vált be a leginkább, de elégedett voltam a Happy Dog Mini Neuseeland és Brit tápokkal is.

2018. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Mielőtt bàrki nekem esne, hogy miért jó az olcsóbb: [link]
2018. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki többféle tápot.

AZ én pitem pl a Dog chow-ból csak épphogy annyit evett, hogy ne haljon éhen. A Brit Premiumot meg nagyon szereti.


De vehetsz neki magas hústartalmú konzervet is.

2018. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
A kölyök kutya egyen amíg jól nem lakik. Legfeljebb 4× etesd naponta ezt féléves korában csökkensd napi 3 alkalomra. A kölyök gyomra még csak kisebb adagokat képes feldolgozni ezért nagyon megterhelné ha a napi élelem adag játszott egy étkezésről kapná meg nem is tudná megemészteni. Ügyelj rá nehogy elhízzon a kutya mert ez a későbbiekben számtalan egészségi problémához vezethet és a kutya életminőségét is rontja. Az a helyes ha a kutya bordái ujjal tapinthatók de nem lehet a kölyök sovány nem állhatnak ki a csontjai.
2018. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!