Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova szoktatok menni kutyával...

Hova szoktatok menni kutyával (nagytestű) kirándulni?

Figyelt kérdés
Magyarországon, és külföld is érdekel ami nincs túl messze husszuhetveges kiruccanásra.
2018. jún. 15. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez csak egy félnapos túra volt de nekünk nagyon bejött (talán) Pilsszentimrén a Spartacus tanösvény. Egy másik túraút vezetett oda és a spartacuson mentünk vissza. Jó kis patak volt amit imádott a labradorom.
2018. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dera-szurdok mondjuk nem hétvégés, csak egy napos. Katalinpuszta az megfelelő a meghatározásoknak.
2018. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Hétvégit azt külföldi kirándulásra gondoltam! :)

2018. jún. 18. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Erdős-hegyes területekre, tisztásokra, vízpartra. Kinézek vmi helyet, vonatra szállunk és kész.

Bárhol verünk egy sátrat, viszek pár üveg vizet hűtőtáskában, fél kosár gyümölcsöt(bár azt lopni is szoktam, de pszt:D), egy-két szendvicset és elvagyunk. Napi 50km séta, úszás stb, ilyenkor hatalmas szabadságérzetünk van, imádjuk, csak mi egyedül, a kutyám és én. Minden 2.hétvégén megyünk vhova.

2018. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az országos kék túra útvonalat járjuk vele.
2018. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!