Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy erősítsem meg a kötést,...

Hogy erősítsem meg a kötést, hogy ne szedje le a kutyám?

Figyelt kérdés
Toklász ment a kutyám lábába és tegnap kötést kapott rá. De 1 órája leszedte így rohantam a dokihoz hogy kapjon új kötést. De nincs kedvem még 2 napig nem tudom hányszor kifizetni alkalmanként 1000ft-ot. Ötletek?
2010. jún. 16. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérjél az orvosnál gallért a fejére. Bár szerintem magától is adhatott volna.
2010. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem adott.És már nem is rendel :S utolsó pillanatba értünk oda. Én meg csak holnap 2 -re érek majd haza :S
2010. jún. 16. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent tehetsz.A mi amstaffunknak eltört a lába.Bekötötték kapott gallért is de ennek ellenére leszedte magáról.Eleinte újra és újra átkötöttük ragtapasszal is megerősítettük de végül feladtuk.Szerencsére rendesen összeforrt.
2010. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nekönk redszeresen szétvágta a lábát a kutya a gallértol megveszet igy az találtuk ki hogy lyukas rosz zoknit vágtunk szét és a gumis részét húztunk a kötésre akár többet is.
2010. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most jut eszembe hogy én szájkosarat raktam a kutyámra. Nagyon jól megvolt benne, inni is tudott benne ha meg otthon voltam akkor levettem. Mondjuk nekünk bőrből van nem fémből a szájkosár.
2010. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Én műanyag szájkosarat tettem ár. Abban is tudott inni és a szájkosárnak sem lett baja. Kényelmesebb a kutyának is, mint a gallér.
2010. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt hiszem sikerült megoldani :)

Zoknit húztam a lábára kilyukasztottam felül a fáslit átdugtam rajta és azzal átkötöttem a testén mint amikor valakinek a keze van eltörve :)

egyelőre okés :)

2010. jún. 16. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is anno a zoknis megoldás jött be, és ha esős volt az idő, akkor még folpack fóliával betekertük, hogy ne ázzon át a kötés kivülről!
2010. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!