Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ránevelhető-e egy egészen...

Ránevelhető-e egy egészen kicsi kölyök Bullmasztiff arra, hogy a saját macskát nem szedje szét?

Figyelt kérdés
2008. márc. 6. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jutalomfalatokkal, sok játékkal (a cicával eggyütt) és sok szeretettel igen! az a fontos, hogy ne legyen féltékeny a macskára!
2008. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még az idős kutyák is ránevelhetők! Az én öreg kutyám valóságos macskagyilkos volt, minden cicát hajtott, szét is tépett párat. Amikor kiscicákat vittem haza, szépen leültettem őt, hagytam, hogy megszagolja, megnyalogassa őket, közben folyamatosan mondogattam, hogy nem bántod, és pórázon tartottam a biztonság kedvéért. Két nap múlva már 'szoptatta' a cinyókat.
2008. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze! A Bullmasztiffok nagyon-nagyon okos édes kutyák. Nekem most már 5 éves a Drága, és úgy el van a macskával /most nyáron hoztuk a cicát, és mindig idegesíti a kutyusomat/, hogy beengedi a házában, és volt rá példa, hogy együtt aludtak. :)

Persze van, hogy elkapja a macskát, ha evés közben zavarja, de annyira okosan teszi, hogy meg sem sérti, csak felemeli a szájával és odébb rakja. Annyi, hogy nyálas lesz a gengszter macska. :)

2010. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom már régi kérdés, de hátha valakit mostanában ugyanez érdekel.

Szerintem ezek a képek mindent megválaszolnak: [link]

[link]

2010. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!