Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutyanév, Fifi...

Melyik a jobb kutyanév, Fifi vagy Mimi?

Figyelt kérdés
Cavaliar King Charles spánielnek lenne..Nekem a Fifi talán jobban tetszik.
2018. jún. 21. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Inkábna Mimi. A Fifi név nagy divat a nénik körében, akik nem nevelik a kis ölebüket. Így ha mehallom,hogy Fifi rögtön beugrik egy idegbeteg csivava vagy bichon.
2018. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Fifinek biztos nem hívnám, már előttem leírták miért. Mimi még talán, ha a teljes neve Mirella lenne és abból becézed, de csak úgy hogy Mimi nagyon azt se adnám.
2018. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es, ne feltétlenül. Nekünk évekig volt Jagd Terrierünk, és Fifi volt a neve. Hogy anno honnan jött a név, azt már nem tudom. Lehetséges, hogy mostanság a Fifit az öreg nénikék adják az idegbeteg csivavájuknak, de nálunk akkor ez eszünkbe sem jutott.

Szóval kérdező, nekünk volt egy Fifink hosszú-hosszú évekig.

2018. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább a Fifi tetszik jobban. A névből eredő előítéletekkel nem kell törődni, aki ismeri a kutyát, az úgysem az első által említett idegbeteg vadorzóra fog asszociálni a névből.


A Mimi nekem azért nem tetszik, mert olyan mintha duplán megkérdeznéd, hogy "Mi?", hülyén hangzik.

2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Fifit könnyebben megjegyzi a kutya a jellegzetes F hang miatt. Én nem tudnék elvonatkoztatni a fent leírt előítéletektől, mert nekem is a neveletlen agresszív kis öleb képe él a fejemben. De ha neked ezzel nincs problémád, akkor szerintem ezt válaszd.
2018. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne hívd Fifinek, mert a neveletlen kistestű kutyákat hívják a kutyások Fifikének.
2018. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!